Kinga Rusin Monika Olejnik

i

Autor: Akpa/ Associated Press

Wszystko widzieli przechodnie

Nie uwierzycie, jak Monika Olejnik i Kinga Rusin świętowały wygraną Igi Świątek! Dały się ponieść totalnemu szaleństwu w Paryżu

2023-06-10 20:21

Iga Świątek (22l.) po raz trzeci wygrała wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Polka w finale po trzysetowej batalii pokonała Karolinę Muchovą. Na trybunach dopingowały ją polskie gwiazdy. Wśród nich były Kinga Rusin i Monika Olejnik. Po zwycięstwie Igi Świątek dały się ponieść ogromnemu szaleństwu. Wszystko widzieli przechodnie! Poznajcie szczegóły!

Iga Świątek po raz trzeci wyjedzie ze stolicy Francji z pucharem Suzanne Lenglen. Polka po morderczym meczu okazała się lepsza od Karoliny Muchowej, która w półfinale sprawiła wielką niespodziankę i wyeliminowała największą rywalkę Igi Świątek, Arynę Sabalenkę. Do Paryża wybrały się również Monika Olejnik i Kinga Rusin. Obie Panie znane są z tego, że często dopingują naszych sportowców. Po wygranej Igi Świątek dały się ponieść szaleństwu. Nie przejmowały się nawet obecnością przechodniów.

Monika Olejnik i Kinga Rusin wpadły w wir radości! Taneczne wygibasy w Paryżu!

Po wygranej Monika Olejnik wraz z Kingą Rusin dały ponieść się sportowym emocjom i wpadły w wir tańca. Wszystko na swoim Instagramie relacjonowała prowadząca "Kropki nad i". Skierowała również do polskiej tenisistki kilka słów.

- Iga dziękujemy. Dzięki Tobie możemy z Kingą zatańczyć taniec radości. Gratulacje dla Twojego zespołu. Piękne słowa o tacie - napisała pod filmem.

A Wy, oglądaliście finał Roland Garros? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Monika Olejnik. Specjalne buty do auta

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Sonda
Oglądaliście finał Roland Garros?