Tylko u nas!

Nie uwierzycie, kto przywiózł Edytę Górniak do Opola! "Pojawił się nowy lęk". Mamy zdjęcia!

2023-06-11 18:30

Edyta Górniak (50 l.) jest jedną z największych gwiazd trzeciego dnia festiwalu w Opolu. Jest szczególnie zżyta z festiwalem, bowiem odbywa się w jej rodzinnym mieście, a jako dziecko zakradała się do amfiteatru i marzyła, że kiedyś w nim zaśpiewa. I choć Edyta Górniak posiada prawo jazdy, sama nie jeździ autem. Zazwyczaj wynajmuje więc prywatnego kierowcę. Tym razem szoferem gwiazdy został jej syn, który zrobił prawo jazdy dopiero niecały miesiąc temu. Zobaczcie, jak radzi sobie za kierownicą.

Edyta Górniak występuje na festiwalu w Opolu podczas niedzielnego, jubileuszowego koncertu. Artystka wykona na scenie dwie piosenki z repertuaru Ireny Santor. Już przed festiwalem pani Irena skomentowała w rozmowie z "Super Expressem" fakt, że po jej piosenki sięgnie właśnie Górniak. ZOBACZ: Edyta Górniak zaśpiewa w Opolu piosenki Ireny Santor. Jest jej komentarz. Nie uwierzycie, co mówi o Edycie!

Do Opola Edyta Górniak przyjechała dopiero w sobotę wieczorem. Jeszcze w piątek imprezowała bowiem w klubie, w którym jej syn Allan Krupa występował jako DJ. Normalnie gwiazda przyjechałaby z Warszawy do Opola z prywatnym kierowcą, którego zawsze wynajmuje na takie okazje. Tym razem zdecydowała się jednak na inny ruch. Do Opola przywiózł ją syn Allan. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ale nastolatek zrobił prawo jazdy w maju i była to jego pierwsza tak daleka wyprawa. Świetnie sprawdził się jednak za kierownicą. Do Opola dotarli przed czasem, a przed hotelem, w którym się zatrzymali, widać było też, że syn gwiazdy do perfekcji opanował umiejętność parkowania. Jak na dżentelmena przystało, gdy dojechali na miejsce, Allan wysiadł z auta i otworzył drzwi swojej mamie

Jeszcze kilka tygodni temu Edyta nieszczególnie cieszyła się z tego, że jej syn zrobił prawo jazdy. 

- Gratuluję Allanowi, że zdał na prawo jazdy. Ale pojawił się dla mnie nowy lęk, z którym uczę się żyć - powiedziała "Super Expressowi". 

A dlaczego Edyta Górniak sama nie jeździ autem, chociaż zdała egzamin na prawko w programie TVN?

- Bo nie - śmieje się w rozmowie z nami. - Bo nie muszę. Robię to, co chcę. A jak nie muszę, to nie robię - żartuje sobie. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Allan Krupa radzi sobie za kierownicą. 

Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany