Nie żyje Elżbieta Pietrzak. Była związana z "M jak miłość" od 20 lat

2022-01-27 14:33
Nie żyje Elżbieta Pietrzak. Była związana z M jak miłość od 20-stu lat
Autor: Instagram Nie żyje Elżbieta Pietrzak. Była związana z "M jak miłość" od 20-stu lat

Elżbieta Pietrzak nie żyje. Tę informację potwierdziło Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Przez ostatnie 20 lat pracowała na planie "M jak miłość". Koledzy i koleżanki z planu pogrążyli się w żałobie. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny jej śmierci. Poznajcie smutne szczegóły.

Elżbieta Pietrzak była jedną z najbardziej i utalentowanych charakteryzatorek w Polsce. Przez ostatnie 20 lat pracowała planie serialu "M jak miłość". Współpracowała przy ponad 50 kultowych produkcjach, takich jak.: "Dom", "Modrzejewska", "Nad Niemnem", "Pogranicze w ogniu" czy "Więzy krwi". 

NIE PRZEGAP: Spadliśmy z krzeseł, gdy przeczytaliśmy, kim jest nowy facet Kozidrak! To znany aktor!

O jej śmierci poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

- Elżbieta Pietrzak, znakomita charakteryzatorka, wieloletnia członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarła 19 stycznia 2022 - czytamy na ich oficjalnej stronie. 

Koledzy i koleżanki z planu "M jak miłość" pogrążyli się w żałobie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 28 stycznia 2022 roku, o godzinie 12.45 na Cmentarzu na Mani w Łodzi przy ul. Solec 11. Elżbieta Pietrzak miała 71 lat.

NIE PRZEEGAP: Nie żyje legendarny gwiazdor disco polo! Tragiczne wiadomości

Sonda
Co sądzisz o nowej czołówce M jak miłość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE