Spadliśmy z krzeseł, gdy przeczytaliśmy, kim jest nowy facet Kozidrak! To znany aktor!

2022-01-28 14:26
Spadliśmy z krzeseł, gdy przeczytaliśmy, kim jest nowy facet Kozidrak! To znany aktor!
Autor: AKPA Spadliśmy z krzeseł, gdy przeczytaliśmy, kim jest nowy facet Kozidrak! To znany aktor!

Beata Kozidrak (61 l.) po rozwodzie związała się z tajemniczym mężczyzną. Nie pokazuje się z nim publicznie i nie chce zdradzić jego tożsamości. Tymczasem w "Życiu na Gorąco" przeczytaliśmy, że nowym partnerem piosenkarki jest... młodszy o niemal 17 lat aktor, którego znacie z popularnych telewizyjnych seriali. Te doniesienia są tak nieprawdopodobne, że aż nie wiadomo, co o nich myśleć... Poznajcie szczegóły!

W swojej biografii Beata Kozidrak zdradziła, dlaczego nie chce podzielić się informacją o tym, kim jest jej nowy partner.

- Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy - tłumaczy piosenkarka. - Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć. (...) Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem.

NIE PRZEGAP: Tak wyglądał pogrzeb Andrzeja Nowaka. Rozdzierające serce wyznanie żony i wieniec od Andrzeja Dudy [ZDJĘCIA, RELACJA]

Teraz w "Życiu na Gorąco" ukazały się dość zaskakujące "rewelacje" w sprawie tożsamości nowego partnera Beaty Kozidrak. Tygodnik donosi, że piosenkarka związała się z niemal 17 lat młodszym aktorem, który ma na imię Jakub, a którego znacie z epizodycznych ról w popularnych serialach. Ponoć różnica wieku wcale im nie przeszkadza, a wręcz dodaje skrzydeł. 

- 45-latek ujął ją poczuciem humoru i fantazją. Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy. Intensywnie spędzają czas - czytamy w gazecie.

Dziennikarze dodają też, że Beata Kozidrak jest zachwycona faktem, że nowy partner poświęca jej mnóstwo czasu i "potrafi się nią zachwycić". Były mąż piosenkarki był pracoholikiem, przez co Beata przez lata czuła się w tym małżeństwie samotna.

- Jakub z pewnością nie żałuje jej pięknych słów i gestów - podsumowują autorzy artykułu.

Myślicie, że Beata Kozidrak naprawdę związała się z 17 lat młodszym Jakubem, czy dopiero teraz dowiedziała się o tym z gazety? My obstawiamy raczej tę drugą opcję...

NIE PRZEGAP: Najpierw rozwód, a teraz to. Joanna Liszowska potrzebuje pomocy!

Sonda
Słuchasz Beaty Kozidrak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE