Nie żyje Gabriel Seweryn z programu "Królowe życia". Zmarł nagle w wieku 56 lat

2023-11-28 20:46

Zmarł znany celebryta nazywany Versace z Głogowa. Gabriel Seweryn był bohaterem programu "Królowe życia", bywał często na salonach z byłym partnerem, Rafałem Grabiasem. Na razie nie są znane przyczyny śmierci Gabriela Seweryna (+56 l.). Wiadomo, że mężczyzna zmarł w szpitalu kilka godzin po przyjęciu na SOR.

Wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna jako pierwszy podał lokalny serwis glogow.naszemiasto.pl. Wiadomo, że mężczyzna trafił 28 listopada do szpitala na Szpitalny Oddział Ratunkowy. - Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia – powiedziała portalowi Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.. - Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - dodała.

Kim był Gabriel Seweryn?

Znany celebryta był projektantem futer i bohaterem kilku edycji programu TTV "Królowe życia". W telewizji pojawiał się od 2016 roku. Zasłynął ujawnieniem swojej orientacji seksualnej i burzliwym związkiem z Rafałem Grabiasem. Niedawno napisał o tym, że jest bezrobotny był w pośredniaku. W sierpniu Gabriel Seweryn karetką pogotowia został przewieziony na SOR z powodu problemów gastrycznych i mocnego pieczenie w klatce piersiowej.  Był absolwentem szkoły zawodowej na profilu ciastkarz-cukiernik. Uczęszczał także do Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie ukończył studia na kierunku projektant ubioru. Jego ostatnim partnerem był Kamil Bieła (31 l.).

Na razie nie ma informacji o pogrzebie Gabriela Seweryna. Prawdopodobnie spocznie w rodzinnym Głogowie.

Piekielna biegunka go zmasakrowała. Teraz gwiazdor telewizji został bezrobotnym!

Listen on Spreaker.