Nie żyje legenda kina! "Łagodniejszy gigant nigdy nie istniał". Potworna rozpacz rzeszy fanów

2023-11-20 19:50

Tragiczna wiadomość dla miłośników kina! Straszną informację przekazał znany reżyser Fred Olen i wprawił w rozpacz ogromną rzeszę fanów na całym śmiecie. Nie żyje Peter Spellos, niezastąpiony aktor znany z wielu ról także dubbinowych. Zagrał m.in. w takich filamch jak Mój kumpel Munchie" czy "Drzewo Jozuego" i w bijącym rekordy popularności serialu "Świat według Bundych". Peter Spellos miał 69 lat.

Peter Spellos nie żyje

i

Autor: @peter.spellos/Facebook Peter Spellos nie żyje

Nie żyje Peter Spellos, dla wielu osób prawdziwa legenda kina. Jego charakterystyczny głos i wygląd dawały mu wielką rozpoznawalność. O śmierci przyjaciela poinformował w mediach społecznościowych reżyser Fred Olen. 69-letni aktor długo chorował na raka trzustki. - Wielu z Was znało Petera osobiście. Miał więcej kochających przyjaciół, niż jest gwiazd na niebie. Łagodniejszy gigant nigdy nie istniał. Zdolny aktor, nauczyciel i mądra stara sowa. Zawsze mnie rozśmieszał. Nawet nie pamiętam, ile filmów razem nakręciliśmy, ale prawdopodobnie zajęłyby całą książkę… może pewnego dnia ją napiszą. Do widzenia, kolego - napisał Olen. Zmarły aktor w Polsce znany był m.in. z emitowanego wiele lat w telewizji Polsat serialu "Świat według Bundych". Fani pamiętają go także z udzielania głosu w anglojęzycznych wersjach popularnych filmów i seriali, m.in. "Pięść gwiazd północy" czy "Akira". Peter Spellos swoją karierę aktorską rozpoczął jeszcze w latach 70. 

Nie przegap: Nie żyje legenda polskiej muzyki w PRL. Zmarł w zapomnieniu. "Panie Jurku, nie wiem, co powiedzieć"

Zobacz naszą galerię: Maciej Damięcki nie żyje

Cmentarz żydowski w Warszawie. Grób babci twórczyni Barbie, siostra Citroena i symboliczna mogiła pierwowzoru Ali z "Elementarza". Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany