Honey, Honorata Skarbek i Zombie Boy

i

Autor: archiwum se.pl Honorata Skarbek i Zombie Boy

Nie żyje Zombie Boy. Kim był?

2018-08-03 11:45

Rick Genest (+32 l.), posługujący się pseudonimem Zombie Boy zmarł 3 lipca 2018 roku. Kim był człowiek, którego ciało niemalże w całości pokryte było tatuażami? I jak udało mu się zdobyć popularność?

Rick Genest urodził się 7 sierpnia 1985 r. w Kanadzie. Chłopak nie miał łatwego dzieciństwa. Jako dziecko przeszedł operację wycięcia guza mózgu. Z rodzinnego domu wyprowadził się gdy miał zaledwie 17 lat. Dorabiał myjąc samochody stojące na skrzyżowaniach ulic, a sypiał w porzuconych domach wraz ze swoją paczką znajomych.

Gdy był nastolatkiem zaczął fascynować się tatuażami. Pierwsze dwa zrobił mając 16 lat, kolejne trzy lata później. Wtedy też rozpoczął projekt tatuaży na całym ciele. Mając 25 lat jego ciało pokryte było w osiemdziesięciu procentach, na które wydał 17 tysięcy dolarów.

Kariera

Zombie Boy uznał, że jego tatuaże mogą pomóc mu w zrobieniu kariery. Chłopak w 2010 roku założył profil na Fecebooku, który cieszył się ogromną popularnością. Rok później stronę polubiło około 1,5 mln ludzi. Swoją oryginalnością Rick przyciągnął uwagę samej Lady Gagi, która zaproponowała mu udział w swoim teledysku do utworu „Born This Way”.

W 2011 roku Rick rozpoczął karierę modela. Prezentował na wybiegu ciuchy różnych popularnych marek. A rok później ponownie wystąpił w teledysku, jednak tym razem polskiej gwiazdy Honoraty Skarbek.

Śmierć

3 lipca zagraniczne media poinformowały o jego śmierci. Kanadyjski model, popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu w Montrealu. Miał zaledwie 32 lata. Doniesienia te potwierdził również Lady Gaga.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE