Niemoralna propozycja dla Mlynkovej. Dowiedziała się od syna

i

Autor: Akpa Niemoralna propozycja dla Mlynkovej. Dowiedziała się od syna

Niemoralna propozycja dla Mlynkovej. Dowiedziała się od syna

2020-04-06 12:26

Halina Mlynkova (43 l.) jest przerażona hejtem w internecie. Piosenkarka opublikowała w sieci post, w którym streściła rozmowę ze swoim synem Piotrem. Gwiazda zaapelowała do rodziców!

Halina Mlynkowa jest mamą 16-letniego Piotrka. Niedawno wokalistka podzieliła się z fanami refleksją, dotyczącą hejtu w sieci. Gwiazda jest przerażona zachowaniami, jakie prezentują nastolatki. Postanowiła zaapelować do do rodziców.

- Wczoraj wieczorem miałam długą i bardzo ciekawą rozmowę z moim Piotrkiem (Synem) na temat hejtu w internecie. To, co zobaczyłam, konwersacje głównie 12-to latków, mnie przeraziło! Psychopatyczne zachowania, zdjęcia, nagonka na słabszych, chęć znęcania się, kilkuosobowe grupy atakujące jednostki niechętne do wulgaryzmów typu "wyje... Twoją matkę", "nikt Cie nie lubi", "cały internet się z Ciebie śmieje", to forma łagodna! Szanowni państwo. Czasem to właśnie Wasz-idealny, cudowny, grzeczny synuś czy córunia zamienia się w potwora w internecie! Zaglądajcie do pokoi, wsłuchujcie się, rozmawiajcie... Bo teraz to czas, kiedy dzieci dużo częściej szukają kontaktów i rozmów. Zapobiegajcie możliwym dziecięcym tragediom, do których doprowadza hejt!!! #stophejtowi #stophejt #stopprzemocy @halinamlynkovafanclub #zostańwdomu - napisała w sieci Halina Mlynkova.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE