Niepełnosprawny influencer i jego ukochana w intymnej sesji. Wzruszyli nawet Martynę Wojciechowską

2021-12-16 13:19
Agata i Wojtek z Life on Wheelz w intymnej sesji zdjęciowej
Autor: instagram Agata i Wojtek z "Life on Wheelz" w intymnej sesji zdjęciowej

Założyciele kanału "Life on Wheelz" udzielili niedawno bardzo szczerego wywiadu dla „Tygodnika Powszechnego”. Uwagę internautów szczególnie przykuła sesja zdjęciowa pary, wykonana specjalnie na potrzeby artykułu. Agata i Wojtek (34 l.) po raz pierwszy pozowali do tak intymnych zdjęć. Zrobili to, aby przełamać tabu i poruszyć ważny temat.

"Life on Wheelz" to kanał na YouTube poświęcony edukacji w zakresie nawyków i trudności osób mierzących się z niepełnosprawnościami. Tworzą go Agata i Wojtek, którzy prywatnie są w sobie po uszy zakochani i już planuję ślub. Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na co dzień pokazuje, jak wygląda życie osób niepełnosprawnych. Na Instagramie śledzi ich już ponad 110 tys. osób. Zakochani są inspiracją dla otoczenia, w którym żyją oraz dla członków świata wirtualnego, którzy śledzą ich działania w sieci. Udowadniają, że największe ograniczenia są w naszej głowie. Pomimo trudności związanych z niepełną sprawnością Wojtka, dalej starają się spełniać marzenia i w miarę aktywnie korzystać z życia.

Agata i Wojtek z "Life on Wheelz" w intymnej sesji zdjęciowej

Twórcy kanału "Life on Wheelz" jakiś czas temu zgodzili się na wywiad i sesję do „Tygodnika Powszechnego”. W rozmowie z dziennikarką opowiedzieli historię tego, jak się poznali oraz opisali, jak ich uczucie wzrastało.

"Wywiad jest bardzo piękny i wzruszający, jeden z najlepszych, jakie wspólnie z Agatą udzieliliśmy" - wyznali Agata i Wojtek na Instagramie.

Nieodłącznym elementem artykułu jest wyjątkowa sesja zdjęciowa, która nawiązuje do intymności osób z niepełnosprawnościami oraz ich partnerów. Agata i Wojtek przez chwilę wahali się, czy aby na pewno są gotowi na tak odważy krok. Po namyśle doszli do wniosku, że chcą wspólnie zmieniać świat, a tego typu sesja jest elementem tej zmiany.

"Już podczas jej trwania czuliśmy, że robimy coś wielkiego, że uczestniczymy w epokowym wydarzeniu. Proces twórczy zupełnie nas pochłonął, ale gdy patrzę na efekt końcowy, to wiem, że warto było się tak zaangażować, zarówno fizycznie, jak i psychicznie […] Ta inspirowane kultowym portretem Yoko Ono i Johna Lennona fotografia mówi o naszej miłości więcej niż tysiąc słów. Nasze uczucie jest jak to zdjęcie - szczere, odważne i głębokie" – wyznali w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym".

Intymne zdjęcie pary udostępniła sama Martyna Wojciechowska (47 l.)! Podróżniczka bardzo często angażuję się w pomoc potrzebującym oraz porusza tematy tabu. W poście na Instagramie napisała:

„Wojtek, jesteś dla mnie SUPERHERO, a Twój profil to wielka Inspiracja!🙏🏻 Trzymam za tę Waszą piękną miłość mocno kciuki… „i niech mówią”! Jeśli jeszcze nie obserwujecie Wojtka, to koniecznie nadrabiajcie, bo ten profil to bardzo ważny głos!”.

Zobacz galerię: Agata i Wojtek z "Life on Wheelz" w intymnej sesji zdjęciowej

Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych profil @lifeonwhlz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE