Małgorzata Rozenek w końcu wyznała prawdę o swoich nogach! Zdjęcia BEZ ŚCIEMY!

2021-09-25 8:35
Małgorzata Rozenek chwali się nogami
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek chwali się nogami

Małgorzata Rozenek postanowiła pochwalić się przed obserwującymi ją na instagramie fanami, swoimi niezwykle długimi nogami. Spektakularne zdjęcie opatrzyła skromnym opisem: "Może chude, może KRZYWE, ale pewnie niosą przez świat".

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że lubi pokazywać swoje idealne ciało. Teraz wyznała prawdę o swoich nogach, które - jak najwyraźniej sama dostrzega - perfekcyjne nie są. Rozenek wrzuciła w media społecznościowe zdjęcie, które dość dobitnie pokazuje rozmiar jej kończyn dolnych. Fotkę swoich niebotycznie długich nóg podpisała bardzo skromnie: "Może chude, może KRZYWE, ale pewnie niosą przez świat". Jak dodała, najlepiej prezentują się w dzwonach. - Całuje Was z planu Projektu Lady i szczerze przyznam: Kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie. Obiecuję - napisała w opisie zdjęcia, tłumacząc okoliczności jego powstania.

ZOBACZ W NASZEJ GALERII NOGI MAŁGORZATY ROZENEK. POKAZUJEMY JE BEZ ŚCIEMY

Wśród komentarzy, mimo przyznania się do niedoskonałości, obok mnóstwa słów aprobaty, pojawiło się jednak kilka zarzutów o podrasowywanie zdjęć oprogramowaniem komputerowym. - Może w Photoshopie coś poszło nie tak, dlatego się pokrzywiły - ironizował jeden z internautów. Trudno jednak wyobrazić sobie, że celebrytka specjalnie sobie wykrzywia nogi. Użytkownicy Instagrama co raz wytykają wpadki Rozenek, kiedy wydaje im się, że zdjęcie przeszło retusz, dotyczą one jednak głównie okolic brzucha. Zaledwie kilka dni temu Rozenek trafiła na celownik amerykańskiej tik-tokerki, która obśmiała ją w swoim filmiku i udostępniła jej kompromitujące zdjęcia. Na jednym z nich znalazł się nawet jej ukochany Radek Majdan. Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy, wiele z nich nie pozostawia na Rozenek-Majdan suchej nitki! 

NIE PRZEGAP: Był wielką gwiazdą Polsatu, prawdziwym idolem. Niebywałe, co się z nim stało! Jego partnerka wszystko wygadała

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE