Nowa płyta PINK FLOYD po 20 latach przerwy już 10 listopada!

2014-09-23 22:27

Fani, którzy czekali na nową płytę Pink Floyd w końcu się doczekali. Już 10 listopada w sklepach pojawi się album „The Endless River”.

Pink Floyd swój ostatni krążek wydali 20 lat temu, fani musieli więc bardzo długo czekać na kolejną płytę. Na szczęście doczekali się i już 10 listopada album „The Endless River” trafi do sklepów. Na nowej płycie zespołu pojawi się 18 utworów. Kompozycje były tworzone we współpracy z takimi twórcami jak: David Gilmour, Rick Wright oraz Nick Mason.

Za produkcje odpowiadał m.in.. Gilmour, który pracę nad płytą podsumował: „Punktem wyjścia była dla nas muzyka skomponowana w 1993 roku, w czasie sesji do płyty "The Division Bell". Przesłuchaliśmy ponad 20 godzin materiału, który nagraliśmy we trzech, wybierając to, nad czym chcemy pracować dalej. Przez ostatni rok dodaliśmy trochę nowych fragmentów, ponownie zarejestrowaliśmy inne, po czym zaprzęgliśmy do pracy nowe technologie, aby otrzymać album Pink Floyd godny XXI wieku. Ricka już nie ma, nie będzie mógł już z nami nagrywać. Dlatego uznaliśmy, że dobrze by było, żeby te nowe wersje ujrzały światło dzienne".

Płyta „The Endless river” to płyta instrumentalna. Zdjęcie, które fani zobaczą na okładce to dzieło 18-letniego zaledwie Ahmeda Emad Eldina.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz: Super STARcie. WSZYSCY UCZESTNICY nowego show TVP 2! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany