Nowa twarz disco polo! Był handlowcem, sprzedawał nieruchomości, dzisiaj śpiewa Kim jest Tomek Tokarz?

2015-11-23 18:00

Jest muzykiem – samoukiem, który w końcu spełnia swoje marzenia. Ma już na koncie debiutancki singiel, zatytułowany "Goń swe marzenia", a niedawno ukazały się dwa teledyski, promujące jego twórczość. Wcześniej pracując w handlu i nieruchomościach był tylko pasjonatem muzyki disco polo, teraz ma szansę stać się wielką gwiazdą tego gatunku.

Ciekawostką jest na pewno fakt, że artysta nigdy nie uczył się grać na żadnym instrumencie w szkole muzycznej, a mimo to radzi sobie świetnie.

- Mieszkam w Toruniu. Największą pasją w moim życiu od zawsze jest muzyka. Do tej pory byłem tylko fanem, lecz w pewnej chwili stwierdziłem, że czas zaprezentować swoje autorskie piosenki. Od zawsze gra mi w duszy muzyka. Jestem samoukiem muzycznym. Sam komponuję muzykę oraz piszę teksty. Debiutancka piosenka pt. "Goń swe marzenia" jest bardzo osobista i traktuję ją jako początek nowej drogi - opowiada SE.PL Tomasz Tokarz. Do utworu powstał teledysk, nakręcony, nie gdzie indziej, jak właśnie w rodzinnym mieście Tomasza oraz w stolicy.

Muzyk ma w planach kolejne teledyski. - Obecnie jestem w trakcie przygotowywania się do kręcenia klipów do dwóch kolejnych piosenek. Inspiracją do moich wszystkich ,,kawałków" jest życie. Jestem osobą o bardzo pozytywnym nastawieniu. I wierzę we własne możliwości. W chwili obecnej pracuję nad materiałem na płytę, która ukaże się w przyszłym roku. Druga piosenka, do której również istnieje klip, pt. "Kocham Ciebie Całą" opowiada jak bardzo subtelnie można wyrazić uczucie do kobiety. Utwór jest bardzo taneczny, idealny do zabawy. Zdjęcia do teledysku obrazującego tę piosenkę powstały w Warszawie - wspomina Tomasz Tokarz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE