Nowe informacje w sprawie śmierci Natalii Madejczyk. Jej ubranie zapaliło się od ognia kuchenki?

2022-06-24 5:15
Nowe informacje w sprawie śmierci Natalii Madejczyk
Autor: Facebook/@natalia.madejczyk

Natalia Madejczyk (+36 l.), utalentowana tancerka i finalistka "You Can Dance", zmarła 21 czerwca 2022 roku, wskutek obrażeń wywołanych przez ogień. Według pierwszych informacji, w pomieszczeniu, w którym znajdowała się kobieta, miał wybuchnąć pożar. Jak udało nam się ustalić, prawdopodobnie doszło do tragicznego wypadku. Ubranie kobiety miało zająć się ogniem od kuchenki. Szczegóły tej historii są wstrząsające. Łzy same cisną się do oczu.

Jak zmarła Natalia Madejczyk, finalistka "You can dance"?

Wieść o śmierci Natalii Madejczyk, finalistki pierwszej edycji "You Can Dance" obiegła media w środę, 22 czerwca 2022 roku. Według pierwszych informacji, w mieszkaniu, w którym przebywała młoda tancerka miało dojść do pożaru. Kobieta doznała rozległych poparzeń trzeciego stopnia. Mimo wysiłków lekarzy, nie reagowała na leki i zmarła w szpitalu. Przedwczesne odejście Natalii Madejczyk wstrząsnęło światem show-biznesu. Pożegnały ją gwiazdy takie jak Michał Piróg, Klaudia Rusin oraz Ida Nowakowska. Jej śmierć była jednak największym ciosem dla najbliższych. Rodzice kobiety opublikowali w mediach rozdzierające serce komentarze

Ubranie Natalii Madejczyk zapaliło się od ognia z kuchenki?

Jak udało nam się ustalić, że jej śmierć była tragicznym wypadkiem. Ubranie Natalii Madejczyk miało zająć się ogniem od kuchenki, przy której gotowała. Momentalnie zaczęło się palić. Potem ogień zajął także ciało kobiety.

- Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój - mówi nam osoba z otoczenia. 

Wersję tę potwierdza również jeden ze znajomych Natalii, który aktywnie udzielał się na grupie "Modlitwa za Natalię". Mężczyzna napisał w komentarzu, że do wypadku doszło, gdy kobieta gotowała w kuchni. Pomieszczenie miało być ciasne i nieustawne.

Ich mieszkania spłonęły w pożarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE