Fabijański, Sieklucka

i

Autor: AKPA/Baranowski Fabijański, Sieklucka

Chodzi o ich relację

Nowe informacje ws. Fabijańskiego i Siekluckiej. Szok!

2023-02-07 16:40

Sebastian Fabijański (36 l.) i Anna-Maria Sieklucka (31 l.) są razem? Takie informacje pojawiały się w przestrzeni medialnej kilka miesięcy temu. Jak udało się jednak dowiedzieć jednemu z serwisów internetowych, relacja między aktorką a aktorem miała wygasnąć szybciej, niż się zaczęła. "Nie była niczym poważnym" - czytamy.

Kilka miesięcy temu media zelektryzowały newsy na temat rozstania Maffashion z Sebastianem Fabijańskim. Para, która kupiła wielki dom, założyła rodzinę i myślała poważnie o wspólnej przyszłości, obrzucała się oskarżeniami na łamach serwisów internetowych oraz Instagrama. Aktor przyznał wprawdzie, że zdradził blogerkę, ale dał jednocześnie do zrozumienia, że jej zachowanie względem niego również nie było fair. Jakby tego było mało, w sprawę wplątana została Rafalala. Z czasem jednak sprawa ucichła, a mężczyzna widziany był na mieście w dwuznacznej sytuacji z Anną-Marią Sieklucką. I choć żadne z nich nie potwierdziło, że łączy ich coś więcej niż koleżeńska znajomość, zdjęcia mówiły same za siebie. Teraz Pudelek podaje nowe informacje na temat gwiazd.

Nowe informacje ws. relacji Sebastiana Fabijańskiego i Anny-Marii Siekluckiej. Szok!

Według informatora serwisu, Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka mieli rozstać się już jakiś czas temu (o ile w ogóle można użyć określenia rozstanie). Choć media obiegły wspólne zdjęcia pary, wszystko wskazuje na to, że do poważnych deklaracji nie doszło i, jak czytamy na Pudelku, "znajomość zakończyła się po kilku spotkaniach", ponieważ "nie była niczym poważnym".

Jak myślicie, co było powodem tego, że aktor i aktorka nie zdecydowali się kontynuować relacji? Może, jak w większośći przypadków, uznali, że nadają na innych falach, lub mają inne priorytety życiowe?

Sonda
Anna Sieklucka i Sebastian Fabijański pasują do siebie?

Mela Koteluk i Marcin Meller rozmawiają o wpływie muzyki na mózg, lęku przed śmiercią i sztucznej inteligencji.

MELLINA - talk show, jakiego jeszcze nie było. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany