Sebastian Fabijański

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański na koncercie

Szokujące wyznanie aktora

Sebastian Fabijański wrabiany w GWAŁT! Uprawiał seks bez zobowiązań, gdy nagle to się stało

2023-01-25 15:46

Sebastian Fabijański (35 l.) nie ma ostatnio dobrej passy. Po aferze z jego byłą partnerką oraz insynuacjach dotyczących kontaktów seksualnych z transpłciową celebrytką, aktor został kolejną gwiazdą Fame MMA. To właśnie na jedne z konferencji wyjawił, że był wrabiany w gwałt! Uprawiał seks bez zobowiązań, gdy nagle to się stało. Dziewczyna wezwała go do siebie i wtedy się zaczęło.

Sebastian Fabijański uchodził za aktora o dobrym warsztacie. Miał kilka popisowych ról i był ceniony przez publiczność. Zagrał też w produkcjach Patryka Vegi, ale to nie odebrało mu publiki, wręcz przeciwnie. Kiedy jednak na jaw wyszły afery z jego życia prywatnego, w tym rozstanie z byłą partnerką, Maffashion, a także insynuacje, jakoby miał kontakty seksualne z transpłciową celebrytką Rafalalą (czemu zaprzeczył - red.), sprawiły, że wiele osób się od niego odwróciło. Fabijański próbował jeszcze ratować swój wizerunek, opowiadając o trudnej przeszłości czy płacząc podczas wywiadów, ale większość obserwatorów nie dała mu wiary. Teraz aktor postanowił sięgnąć po kartę ostateczną i próbuje zabłysnąć jako kolejna gwiazda Fame MMA. To właśnie na jednej z konferencji wyznał, że chciano go wrobić w gwałt!

Sebastian Fabijański wrabiany w GWAŁT! Uprawiał seks bez zobowiązań, gdy nagle to się stało

Sebastian Fabijański wdał się w ostrą dyskusję podczas konferencji na Fame MMA, która przypomniała mu, że kiedyś nieomal został oskarżony niesłusznie o gwałt. Aktor stwierdził, że stało się to, gdy niezobowiązującą spotykał się na seks z "aspirującą panią od mody", jeszcze zanim był w związku z Maffashion. Gdy chciał odejść, kobieta chciała go zastraszyć. Napisała mu SMS-a z żądaniem po spotkanie. Fabijański bał się, że zaszła w ciążę, więc pojechał na miejsce.

"Cwana pokazała mi w telefonie, żeby nie zarejestrować tego, co miała mi do przekazania. "Jeżeli nie zapłacisz mi 50 tys., to pójdę z tym, co mi zrobiłeś do mediów". Kur***, ale z czym? Domyślacie się, że chodziło gwałt, laska próbowała mnie wbić w gwałt. (...) Oczywiście nie było tam żadnego gwałtu. (...) Jestem mega wyczulony na te tematy, bo sam mam historię dosyć trudną, jeśli chodzi o pierwsze kontakty seksualne i wiem, że to może bardzo mocno boleć", oznajmił ponuro Sebastian Fabijański.

Co o tym myślicie?

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Sebastian Fabijański wraca na salony! Jak teraz wygląda? Pojawił się w Gdyni

Sonda
Czy zatrudnienie Sebastiana Fabijańskiego w FAME MMA to dobra decyzja?
PIERWSZY WYWIAD FABIJAŃSKIEGO PO OGŁOSZENIU NA FAME MMA
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają