Sebastian Fabijański przejdzie badania na obecność narkotyków! Powalające doniesienia

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański przejdzie badania na obecność narkotyków! Powalające doniesienia

CO?!

Sebastian Fabijański przejdzie badania na obecność narkotyków! Powalające doniesienia

2023-01-11 7:00

2022 rok dał mocno w kość Sebastianowi Fabijańskiemu (36 l.). Aktor zrujnował swój wizerunek przygodą z kontrowersyjną transseksualistką Rafalalą. Fabijański zaprzecza, że doszło pomiędzy nimi do stosunku płciowego i podtrzymuje, że był pod wpływem substancji odurzających. Twierdzi jednak, że w ogóle nie zażywa narkotyków, a pamiętna noc u Rafalali była wyjątkiem. Teraz aktor przejdzie badania na obecność narkotyków w organizmie.

O przygodzie Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali długo rozpisywały się media w całym kraju. To był trudny czas dla aktora i jego najbliższych - niedługo po wybuchu skandalu do mediów dotarła wiadomość o tym, że jego związek z blogerką modową Maffashion jest już przeszłością. Byli partnerzy wciąż muszą jednak utrzymywać kontakt dla dobra ich wspólnego synka, 2-letniego Bastka.

Sebastian Fabijański nie chowa jednak głowy w piasek, ale wygląda też na to, że nie zamierza skupić się na ratowaniu zszarganego wizerunku. Aktor zdecydował niedawno, że będzie walczył w klatce i bił się ku uciesze fanów FAME MMA.

Zachowanie Sebastiana podczas konferencji przed galą wywołało niemałą dyskusję w sieci. Zdaniem wielu internautów jego niespotykane "pobudzenie" wynikało ze spożycia narkotyków. Teraz Fabijański postanowił uciąć te plotki i poddać się badaniom na obecność narkotyków. Na udostępnionym przez niego screenie widzimy, że podda się analizie włosów ukierunkowanej na jedną grupę związków odurzających i psychotropowych - opiaty, kokaina, amfetamina i jej pochodne, marihuana, benzodiazepiny. Na fotce widzimy także cenę tego badania - Fabijański zapłaci za nie 665,50 zł.

Sebastian, który zapewniał już kilkakrotnie, że zamierza wycofać się z mediów społecznościowych, napisał jeszcze parę słów.

- Korzystając z tego, że tu jeszcze jestem, zrobię to badanie, a wyniki w pełni transparentnie opublikuję na story. Tak dla wszystkich tych, którzy próbują mi wkręcać, że na co dzień stosuję kolumbijską dietę. Nie chce mi się odpowiadać na pytania o duże źrenice, za które nawet w wieku 18 lat mnie wyrzucali z klubów nocnych. Tak mam od zawsze. Zaznaczam też, że kiedy ja miałem 18 lat, dieta kolumbijska nie była tak popularna, jak teraz - oświadczył Sebastian Fabijański.

Wierzycie mu?

Nasi Partnerzy polecają