Afera wokół Sebastiana Fabijańskiego

i

Autor: instagram/@sebastian.fabijanski.official, @szponyiwony

Afera wokół Sebastiana Fabijańskiego. Aktor tłumaczy się ze schadzki z Rafalalą

2022-03-15 18:35

14 marca do sieci wyciekło nagranie z udziałem Sebastiana Fabijańskiego (35 l.), który spotkał się z Rafalalą (40 l.). Spotkanie aktora oraz celebrytki wywołało spore emocje. Fabijański zdecydował się wytłumaczyć, co było celem ich schadzki.

W poniedziałek na instagramowym profilu Rafalali pojawiła się informacja, że gościł u niej pewien znany aktor. Celebrytka, która znana jest między innymi ze skandali ze swoim udziałem, ujawniła kilka informacji na jego temat - drugie imię i ulubioną bluzę rzeczonego gwiazdora oraz krótkie nagranie głosowe, które miało być podpowiedzią dla internautów. Dodała także, że jej gościem nie był Antek Królikowski. 

Ze względu na fakt, że transpłciowa skandalistka przyjmowała u siebie już m.in. rapera Belmondo, który korzystał z jej wanny, w sieci zaroiło się od plotek dotyczących jej schadzki z kolejnym gwiazdorem oraz podejrzeń, kim może być delikwent. Nina Kukawska jeszcze tego samego dnia postanowiła to ujawnić - okazało się, że spotkała się z Sebastianem Fabijańskim. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się wideo z udziałem gwiazdora, który nagrywa się przy swoim samochodzie marki BMW. Następnie Rafalala i Sebastian Fabijański pojechali do jednej z sieci fastfoodowych. 

W kolejnych Instastories aktor opowiedział, dlaczego spotkał się z Kukawską. Na uwagę zasługuje fakt, że Sebastian Fabijański podczas dialogu z Rafalalą wydaje się być zmieszany i zestresowany, celebrytka zdaje się zaś być w swoim żywiole. Na początku Kukawska zapytała Fabijańskiego, kto jest reżyserem filmu.

Sprawdź również: Sebastian Fabijański ostro odpowiada innemu aktorowi! Dał się sprowokować

Taką miłość, jaką powinniśmy się darzyć wzajem. Niezależnie od tego, kto jaki jest, wszyscy jesteśmy inni. Reżyserem filmu "Inni ludzie" jest Aleksandra Terpińska. Ona zrobiła wcześniej taki bardzo fajny krótki metraż "Najpiękniejsze fajerwerki ever". Gorąco polecam. Myślę, że kawał solidnego, fajnego kina - opowiedział aktor. 

Rafalala zapowiedziała, że niebawem pojawi się "mała inspiracja tym filmem". We wtorek w południe udostępniła kolejne nagranie z udziałem Fabijańskiego. Przez moment w kadrze widoczna była książka Doroty Masłowskiej "Inni ludzie" (aktor gra w ekranizacji powieści). Pojawiły się tam także mądrości Fabijańskiego w stylu "nie ma nic, nie ma nikogo, wszystkie więzi są przecięte" czy "tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła tego świata, jeśli w porę potrafimy ją dostrzec". 

Nina Kukawska wyjaśniła także, że jej spotkanie z Sebastianem Fabijańskim ma związek z promocją filmu oraz projektu artystycznego, w którym uczestniczą oboje zainteresowani.

Co ciekawe, reżyserka produkcji, Aleksandra Terpińska, na swoim instagramowym profilu odcięła się od działań Fabijańskiego i poinformowała, że to, co robi aktor, "nie jest w żaden sposób związane z promocją filmu". 

Przeczytaj także: Kasia Cichopek walczy z plotkami: “Powoli brakuje mi już sił”

W odpowiedzi na jej słowa gwiazdor wydał sprostowanie, w którym poinformował, że cała akcja była jego pomysłem, "który się zrodził w trakcie rozmów nad innym projektem artystycznym". Sebastian Fabijański przeprosił także produkcję za to, że zdecydował się na tego rodzaju promocję bez konsultacji. 

Co o tym sądzicie - czy nagrania z Rafalalą to dobry pomysł na marketing?

Zobacz zdjęcia ze spotkania Fabijańskiego i Rafalali!

Sonda
Co sądzisz o sposobie, w jaki Fabijański promuje film "Inni ludzie"?
Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE