Rafalala chwali się pieniędzmi. Czym ona w ogóle się zajmuje?

2015-04-15 11:00

Rafalala to jedno z najgłośniejszych nazwisk polskiego środowiska LGBT. Kojarzone zwykle negatywnie. Na pewno nie pomaga w tym wizerunek, który Rafalala sama kreuje na portalach społecznościowych pozując do zdjęć półnago, ze sztucznymi penisami i obrażając wszystkich wokół w swoich postach. Zastanawialiście się kiedyś czym tak w ogóle zajmuje się Rafalala?

Rafalala znów atakuje swoim kroczem na Facebooku. Tym razem wrzuciła zdjęcie "Co u was na obiad? U mnie zupa z kapusty", na którym udaje, że zjada banknoty euro. Oczywiście nie mogło zabraknąć widoku majtek. Celebryckość w Polsce ogranicza się do pozowania na ściankach, niektórym celebrytom udaje się podpisać kontrakty na promowanie odzieży czy dodatków. Jak zarabia Rafalala? Jak się okazuje transwestytka jest "artystką". Czerpie profity z pisania felietonów i recenzji. Na swoim koncie ma trzy spektakle teatralne. Poza tym Rafalala pisze wiersze. Ich wartość jej porównywalna do ówczesnej twórczości żony Kazimierza Marcinkiewicza - Isabelle. Najważniejszym jednak źródłem dochodów Rafalali jest jej chłopak, który prowadzi firmę. Gratulujemy roli utrzymanki!

Zobacz: Rafalala jest OKRUTNA! Wyśmiewa Monikę Kuszyńską i jej wyjazd na Eurowizję!

Czytaj:   Angelika Fajcht zapraszała Rafalalę do trójkąta: Proponowała SEKS z jakimś starym dziadem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany