Ale metamorfoza

Obok Ewy Drzyzgi była gwiazdą "Rozmów w toku" Psycholożka schudła 70 kg! Co za efekty!

2023-07-27 18:37

Aleksandra Sarna przed laty występowała w TVN w "Rozmowach w toku", gdzie była ekspertką od spraw psychologicznych. Teraz śmiało mogłaby występować w programach dotyczących odchudzania. Psycholożka schudła bowiem 70 kilogramów i wygląda zupełnie inaczej!

Kobieta w mediach społecznościowych wrzuca bardzo odważne zdjęcia, nie tylko dotyczące metamorfozy. Aleksandra Sarna pokazuje swoje tatuaże oraz... dekolty. Nowa sylwetka to nie tylko efekt odchudzania i zmiany diety, ale także skutki medycyny estetycznej. - Miałam poczucie, że jestem tylko moim ciałem, którego sama ani nie lubiłam, ani nie akceptowałam - mówiła dwa lata temu w wywiadzie dla portalu Ofeminin.pl. - Chudnięcie jest związane z bardzo silnym wsparciem społecznym, nastawieniem, że "ktoś w końcu coś ze sobą zrobił". Przestałam być "grubą świnią", a zaczęłam być Olą. To sprawiło, że trudno mi było się zatrzymać - dodała dawna ekspertka "Rozmów w toku".

Pokazała także zdjęcie w wieku 32, 34 i 42 lat. - 32-34-42 cos tam zawdzięczam sobie, cos dziewczynom ze skalpelami w rękach - czytamy na Instagramie Aleksandry Sarny. - Nie ma czegoś takiego jak za dużo tatuaży - dodała w innym poście pokazując swoje "dziary" na plecach.

Aleksandra Sarna wiele lat temu wypowiadała się m.in. na temat matki Madzi z Sosnowca, czy o tym jak być miłym przy składaniu życzeń.

Za udział w programie "Rozmowy w toku" dostaniesz 200 zł

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Sonda
Oglądałaś/eś "Rozmowy w toku"?
Listen on Spreaker.