Małgorzata Kożuchowska odmłodzona po zabiegach

i

Autor: Instagram Małgorzata Kożuchowska odmłodzona po zabiegach

Odmłodzona Kożuchowska świeżo po zabiegach. Nie przypomina już żony Gierka

2020-08-07 20:28

Małgorzata Kożuchowska (49 l.) zagra żonę Edwarda Gierka. Jej postać wymaga charakteryzacji, w której Małgorzata wygląda bardzo przekonująco. Nosi charakterystyczną w czasie PRL-u fryzurę i makijaż. Gwiazda postanowiła odmłodzić się w życiu prywatnym. Pochwaliła się efektami zabiegów kosmetycznych. Jak oceniacie jej metamorfozę?

Wkrótce w kinach film pt. "Gierek". W rolach głównych zobaczymy Miśka Koterskiego i Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka poddawana jest profesjonalnej charakteryzacji. Wciela się w rolę Stanisławy Gierek i aby w pełni oddać klimat czasów PRL-u i modę, jaka panowała w tym okresie, poddawana jest różnym zabiegom postarzającym. Zobaczcie nasze wideo. Kożuchowska ma tam imponującą fryzurę. Jej rywalką będzie Natalia Lesz. Czy Gierek zdradzi żonę z piękną piosenkarką? 

Grób Gierka w 19. rocznicę śmierci. Syn pokazał coś niezwykłego [ZDJĘCIA]

Odmłodzona Kożuchowska świeżo po zabiegach. Nie przypomina już żony Gierka

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zregenerować skórę po trudach charakteryzacji. Zdecydowała się pokazać swoją odmienioną twarz po dwóch zabiegach pielęgnacyjnych. Zdradziła, jakie to zabiegi: - Regeneracja...! Mocne nawilżanie i dotlenianie czyli oxybrazja i infuzja tlenowa. I po godzinie mama jak nowa. Rzeczywiście, aktorka promienieje. Fani docenili jej naturalność i zauważyli, że widocznie odmłodniała. 

ZOBACZ:Rozenek "jak Maryja". W pełni majestatu na finale "Projekt Lady" [GALERIA]

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą
Luksusy w PRL. Życie jak w madrycie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE