Podszedł do lekarza tylko po receptę, a ten przekazał mu straszną wiadomość! Olaf Lubaszenko jest nieuleczalnie chory!

i

Autor: AKPA Podszedł do lekarza tylko po receptę, a ten przekazał mu straszną wiadomość! Olaf Lubaszenko jest nieuleczalnie chory!

Podszedł do lekarza tylko po receptę, a ten przekazał mu straszną wiadomość! Olaf Lubaszenko jest nieuleczalnie chory!

2021-11-16 16:57

To miała być zwykła wizyta u lekarza po receptę. Olaf Lubaszenko (53 l.) przyjmował leki na nadciśnienie i żołądek. Jeszcze kilka lat temu aktor walczył z poważną otyłością. Olaf Lubaszenko ważył 165 kilogramów! Dzięki ciężkiej pracy i silnej woli udało mu się zrzucić aż 80 kilogramów. Podczas rutynowej wizyty lekarz przekazał mu, że jest nieuleczalnie chory. Poznajcie smutne szczegóły.

Olaf Lubaszenko, podczas rutynowej wizyty u lekarza, dowiedział się od niego, że jest nieuleczalnie chory. Otyłość doprowadziła do tego, że aktor już do końca życia będzie musiał się leczyć na cukrzycę typu drugiego.

- W moim przypadku nie dałoby się oddzielić cukrzycy od dwóch poważnych problemów, czyli od otyłości i od towarzyszącej jej depresji. Moja otyłość stała się początkiem problemów z cukrzycą. Mam cukrzycę typu II. Została ona zdiagnozowana przy okazji mojej wizyty u lekarza w sprawie leków na nadciśnienie i żołądek - wyznał Olaf Lubaszenko w rozmowie z "Super Expressem".

NIE PRZEGAP: Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w Polsacie?! Nie uwierzycie, co ma tam robić!

To niestety nie jedyny problem zdrowotny aktora. Olaf Lubaszenko cierpi przez bezdech senny, który jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia. Dobra wiadomość jest taka, że tę przypadłość można leczyć.

Olaf Lubaszenko radykalnie zmienił swoje nawyki żywieniowe. Postawił na aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Dzięki temu udało mu się schudnąć aż 80 kilogramów i to bez operacji zmniejszania żołądka. Aktor nie ukrywa, że brał pod uwagę taką formę leczenia, jednak nie poddał się zabiegowi ze strachu!

– Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć - wyznał Olaf Lubaszenko.

NIE PRZEGAP: Mąż zostawił ją, gdy urodziła ciężko chore dziecko. Rozdzierające serce wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej"

Sonda
Czy poddałbyś się operacji plastycznej, gdybyś miał na nią pieniądze?
Nasi Partnerzy polecają