Olaf Lubaszenko pokazał mamę

i

Autor: Akpa/Filip Radwański

Piękna!

Olaf Lubaszenko pokazał mamę, która też była aktorką. Jest do niej podobny?

2022-08-03 11:02

Olaf Lubaszenko (54 l.) pochwalił się w sieci zdjęciem, ze swoją ukochaną mamą. Kobieta, choć w tym roku skończy 82 lata, to olśniewa urodą. Asja Łamtiugina też była aktorką, a jej talent można było podziwiać m.in. "Panu Tadeuszu" czy serialu "M jak miłość".

Olaf Lubaszenko pochodzi z artystycznej rodziny. Wszyscy doskonale znają jego tatę -  Edwarda Linde-Lubaszenkę, ale sławna jest także jego mama - Asja Łamtiugina. Kobieta urodziła się w Żarach, a karierę robiła głównie w teatrze. Przez wiele lat była aktorką Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu, a także występowała w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Oglądać można ją było także na szklanym ekranie. Wystąpiła w "Panu Tadeuszu", "Chłopaki nie płaczą" czy... zagrała epizod w "M jak miłość".

W czasach, kiedy występowała na scenie w Białymstoku, często towarzyszył jej syn Olaf. Z tego też okresu pochodzi zdjęcie opublikowane przez aktora w jego mediach społecznościowych. 

Przeczytaj także: Podszedł do lekarza tylko po receptę, a ten przekazał mu straszną wiadomość! Olaf Lubaszenko jest nieuleczalnie chory!

Olaf Lubaszenko pokazał mamę. Podobni?

Olaf Lubaszenko zamieścił w sieci zdjęcie z mamą, na którym trzyma on w dłoniach fotografię sprzed lat, wykonaną właśnie w Białymstoku. Pani Asja wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Choć od wykonania zdjęcia minęło już 46 lat, to kobieta wciąż wyróżnia się zjawiskową urodą.

Zobaczcie sami!

Olaf Lubaszenko ważył 165 kg. Najpierw strasznie schudł, a później... Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda
Sonda
Czy marzyłeś/-aś kiedyś o tym, by zostać aktorem/aktorką?
Nasi Partnerzy polecają