Aż miło popatrzeć

Olga Bołądź zakochana po uszy. Czułe pocałunki na dworcu w Sopocie, wózek dla córki w cenie auta. ZDJĘCIA

2023-09-06 4:00

Wygląda na to, że jej życie miłosne wreszcie zaczęło się układać i jest naprawdę szczęśliwie zakochana. Gdy Olga Bołądź (39 l.) w maju urodziła córeczkę Ritę, zrobiła sobie przerwę od pracy. Ostatnio wyjechała m.in. do Sopotu, gdzie odpoczywała razem z nową rodziną. Wspólnie z młodszym o 7 lat ukochanym Jakubem opiekowali się dzieckiem, a od siebie... wręcz nie mogli się odkleić.

Olga Bołądź zakochana po uszy. Czułe pocałunki na dworcu w Sopocie, wózek dla córki w cenie auta. ZDJĘCIA

Aż miło widzieć ją tak szczęśliwą. Olga Bołądź z ojcem swojego starszego dziecka, 10-letniego Bruna, rozstała się, gdy była jeszcze w ciąży. Jak jednak zapewnia, żyją w zgodzie i dogadują się w sprawach dotyczących ich syna. Później Olga Bołądź planowała ślub z aktorem Sebastianem Fabijańskim (36 l.). Ostatecznie jej serce podbił warszawski biznesmen Jakub Chruścikowski. Para doczekała się córeczki Rity i wygląda na to, że udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Tak Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski zajmują się córką

Aktorka razem z dziećmi wyjechała ostatnio do Sopotu. Jej partner dotarł do nich nieco później. Olga razem z synkiem i malutką córeczką wyszła jednak na dworzec PKP, by przywitać partnera soczystym całusem. Malutką Ritę wiozła w wózku wartym aż 10 tys. zł. Jakub od razu pomógł Oldze w opiece nad córeczką - najpierw aktorka ją nakarmiła, a gdy dzidzia zrobiła się markotna, mężczyzna nosił ją na rękach. Widać, że Olga i Jakub świetnie dzielą się obowiązkami. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Olga Bołądź i jej nowa rodzina spędzają czas w Sopocie. 

Ciężarna Olga Bołądź nieco zwolniła tempo pracy, nie rezygnuje z pracy. Jak znosi ciążę?

QUIZ. Jak dobrze znasz polskie seriale lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię córka głównego bohatera serialu "Ekstradycja"?