Oliwia Bieniuk przekazała radosne wieści! Anna Przybylska byłaby poruszona...

i

Autor: AKPA Oliwia Bieniuk przekazała radosne wieści! Anna Przybylska byłaby poruszona...

Wielkie zmiany w życiu nastolatki

Oliwia Bieniuk przekazała radosne wieści! Anna Przybylska mogłaby tego nie pochwalać...

2022-08-07 13:15

Szczęśliwa Oliwia Bieniuk (19 l.) podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosnymi wieściami. Już niebawem w życiu nastolatki zajdą ogromne zmiany, które wpłyną na całe jej przyszłe życie. Córka Anny Przybylskiej nie wie jednak sama, czy mama pochwaliłaby decyzję, którą podjęła. Poznajcie szczegóły.

Oliwia Bieniuk już jakiś czas temu zaczęła stawiać pierwsze kroki w naszym rodzimym show-biznesie. Córka Anny Przybylskiej dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". Już wtedy wyjawiła, że marzy o aktorskiej karierze.

Teraz nastolatka pochwaliła się swoim wielkim sukcesem, udało jej się dostać na studia aktorskie. 

- Idę na studia aktorskie. Do Warszawskiej Szkoły Filmowej - obwieściła na swoim Instagramie Oliwia Bieniuk.

Uczelnia, w której kształcić się będzie córka Anny Przybylskiej, to szkoła prywatna. Roczne czesne wynosi nawet kilkanaście tysięcy złotych. Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że rozpoczęcie studiów wiąże się dla niej z wielkimi zmianami. Nastolatka z Trójmiasta zamieszka teraz w Warszawie. Ma jednak problem ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania. 

- Ciężko strasznie na ten moment cokolwiek znaleźć, ale mamy awaryjne mieszkanie z przyjaciółką na 10 miesięcy. A później będziemy szukać dalej - zdradziła Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk nie wie, czy Anna Przybylska pochwalałaby jej aktorską karierę

Anna Przybylska doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak brutalny potrafi być show-biznes. Między innymi właśnie dlatego wielu aktorów nie chce, by dzieci podążały ich śladami. Oliwia Bieniuk w szczerym wywiadzie z "Vivą!" przyznała, że nie wie, czy mama pochwaliłaby ścieżkę kariery, którą dla siebie wybrała.

– Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – zastanawiała się Oliwia Bieniuk.

Myślicie, że Oliwia ma szansę odnieść tak wielki aktorski sukces, jak jej mama? Piszcie w komentarzach.

Sonda
Myślisz, że Oliwia Bieniuk ma szansę zrobić wielką, aktorską karierę?
Córka Ani Przybylskiej pójdzie w jej ślady! Kim jest Oliwia Bieniuk? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Nasi Partnerzy polecają