Oliwia Bieniuk zrobiła to w pociągu

i

Autor: AKPA

Oliwia Bieniuk zrobiła to w pociągu. Współpasażer nie wytrzymał i zaczął krzyczeć!

2022-06-12 9:30

Oliwia Bieniuk (20 l.) podzieliła się ze swoimi fanami nieprzyjemną sytuacją, która spotkała ją w pociągu. Dziewczyna nie była świadoma, że kupiła bilet strefie ciszy. Jej zachowanie rozzłościło jednego ze współpasażerów. Zaczął na nią krzyczeć!

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Młoda dziewczyna nie może narzekać na brak zainteresowania mediów oraz fanów. Oliwia ma niecałe 20 lat, a już świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu i zaczyna rozwijać swoją karierę medialną. Dziewczyna wystąpiła w filmie oraz wzięła udział w kampanii reklamowej. W jednym z wywiadów zdradziła również, że chciałaby pójść w ślady mamy i dostać się do szkoły aktorskiej. 

Oliwia jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 250 tys. osób. Córka Ani Przybylskiej korzysta ze swojej popularności i chętnie wchodzi we współprace reklamowe ze znanymi markami. Publikuje również kadry z sesji zdjęciowych oraz swojego życia prywatnego. Ostatnio pożaliła się fanom, że spotkała ją nieprzyjemna sytuacja w pociągu:

- Kupiłam bilet w strefie ciszy, nie wiem jakim cudem, bo nie było nawet napisane. Rozmawiam przez telefon i nagle słyszę wrzaski z tyłu: "Proszę nie rozmawiać, to strefa ciszy!". Ostatni raz. Człowiek nie może chwilę porozmawiać przez telefon. Jeszcze rozumiem, jakbym krzyczała do tego telefonu, ale mówiłam cicho - napisała.

Oliwia Bieniuk instagram

i

Autor: Instagram/@oliwia.bieniuk

Strefa ciszy to specjalny obszar przeznaczony dla osób, które chcą podróżować pociągiem w spokoju. W strefie ciszy należy porozumiewać się szeptem i wyłączyć dźwięki w urządzeniach. Niepożądane jest również słuchanie muzyki bez słuchawek i rozmawianie przez telefon. 

Myślicie, że reakcja współpasażera była przesadzona czy adekwatna do sytuacji?

Galeria: Oliwia Bieniuk chce się zakochać jak mama

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Czy reakcja współpasażera była przesadzona?
Nasi Partnerzy polecają