Oliwia Cymińska: Gwiazda 4FUN.TV w nowej roli

2021-10-26 22:30
Oliwia Cymińska
Autor: AKPA

Piękna Oliwia Cymińska w show-biznesie obecna jest od wielu lat. Gwiazda kocha modę i muzykę, a przed kamerą czuje się fantastycznie. Doskonale znają ją widzowie 4FUN.TV, gdzie była prezenterką. Niedawno dołączyła do teamu telewizji ATV. Teraz sprawdza się w roli reporterki.

Tak sympatycznej i serdecznie uśmiechniętej reporterce jak Oliwia z pewnością nikt nie odmówi wywiadu. Celebrytka znana ze szklanego ekranu, a także z czerwonych dywanów podjęła pracę w telewizji ATV. Cymińska dała się już poznać jako prezenterka telewizyjna, stylistka, modelka, a nawet DJ-ka. Przed nią nowe wyzwania, z którymi niewątpliwie świetnie sobie poradzi. - Od niedawna sprawdzam się w roli reporterki. Przyznam, że bardzo mi się podoba ta praca. Przed kamerą czuję się znakomicie. Jestem otwarta na świat i ludzi, a ponieważ show-biznes nie jest mi obcy, podobnie jak moda i muzyka, więc nie brakuje mi tematów do rozmów z gośćmi. Mam nadzieję, że moje wywiady spodobają się widzom i zyskam ich aprobatę. To mój mały powrót na czerwony dywan - opowiada „Super Expressowi” Oliwia Cymińska, która ostatnio brylowała na evencie Plejady.

Prywatnie w życiu Oliwii także wszystko dobrze się układa. Wiele radości sprawia jej macierzyństwo. Pięcioletni synek Maks to jej oczko w głowie. Ponadto jej serce jest zajęte przez pewnego przystojnego mężczyznę. Od roku jest w szczęśliwym związku z Jackiem Kobeluchem, który czasem towarzyszy jej na salonach. - Jestem szczęśliwa. Razem z Jackiem tworzymy bardzo fajny związek, oparty na miłości partnerstwie i zaufaniu - zdradza nam reporterka.

Jak dowiedział się „Super Express” Oliwia Cymińska ma w planach wspólny projekt z Rafałem Grabiasem.

Oliwia jest uznaną stylistką. Stylizowała gwiazdy przy takich produkcjach jak: „Dzień Dobry TVN”, „Mali Giganci”, „Kuchenne Rewolucje”, „Sablewskiej Sposób na Modę”, „Dorota Was Urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Pytanie na Śniadanie”, „Na dobre i Na złe”, „Twoja Twarz brzmi znajomo”, „Surprise Surprise”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE