Piotr Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA Piotr Woźniak-Starak

Dziś 4. rocznica śmierci

Ona jako ostatnia widziała żywego Piotra Woźniaka-Staraka! Teraz słuch po niej zaginął i nie ma z nią kontaktu

2023-08-18 9:56

Cztery lata temu na jeziorze Kisajno doszło do tragicznego wypadku. Poszukiwania ciała Piotra trwały kilka dni. Przez ten czas wszyscy mieli nadzieję, że zdarzy się cud i milioner żyje. Tak się jednak nie stało. Sensację wywołały wieści o tym, że tego feralnego wieczora Piotr nie był sam na łodzi. Płynęła z nim tajemnicza kelnerka.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była wstrząsem dla jego rodziny i ukochanej żony Agnieszki, ale też dla całej Polski. Młody milioner w nocy wypadł ze swojej motorówki i utonął. Jego ciało znaleziono dopiero po czterech dniach poszukiwań. W szoku byli dosłownie wszyscy, a rodzina producenta filmowego i jego żona przeżywali istny koszmar. Od tego czasu co rok starają się uczcić pamięć po producencie filmowym i tłumnie stawiają się nad jeziorem, w którym zginął. To dziś ta śmierć budzi wiele pytań, między innymi, kim była tajemnicza kelnerka, która miała być na łodzi, a także dlaczego nagle zapadła się pod ziemię.

Dziś mijają cztery lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To ona jako ostatnia widziała go żywego

Od kiedy rozpętała się medialna burza kelnerka Ewa zapadła się pod ziemię i ślad po niej zaginął. Na jaw wyszło, że mąż Agnieszki nie płynął sam. Towarzyszyła mu tajemnicza kobieta. Okazała się nią pochodząca z Łodzi kelnerka Ewa, która w czasie wakacji pracowała w restauracji na Mazurach. 

Akcja poszukiwawcza trwała pięć dni i śledziły ją wszystkie media w kraju. Ewa O. była jedynym świadkiem tragicznych wydarzeń na jeziorze Kisajno. Kobiecie udało się przepłynąć około 100 metrów i dotrzeć do brzegu. Kobieta po przesłuchaniach przez policję usunęła się w cień i odmawiała rozmowy z dziennikarzami. Nie wiadomo, czy kobieta zjawi się na rocznicy śmierci producenta.

Zobacz poniższą galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany