Mamy zdjęcia

Ona naprawdę ma 81 lat?! Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca na ulicach stolicy. Tylko spójrzcie na jej auto

2023-06-20 4:26

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (81 l.) to bez wątpienia ikona stylu i dobrego smaku. Bo chociaż jest już po 80-tce, niejedna młodsza kobieta mogłaby się od niej uczyć, jak dobrze wyglądać i gdzie bywać, by być modną. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" została przyłapana w najmodniejszym miejscu w stolicy. Tylko zobaczcie, jak wygląda!

81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca na ulicach stolicy. Tylko spójrzcie na jej auto

Agnieszka Fitkau-Perepeczko od wielu lat nie pojawia się na ekranie, przez co ma więcej czasu na codzienne przyjemności. W ostatni weekend wybrała się do jednej z najmodniejszych knajpek na placu Zbawiciela w Warszawie. Pod lokal podjechała ponad 20-letnią Hondą, która przykuwała wzrok przechodniów. Kiedy z niej wysiadła, cała uwaga skupiła się już tylko na niej. Czarna sukienka, idealny makijaż, oryginalne nakrycie głowy i zielona torebka - aktorka wprost zachwycała.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko lubi prowokować

Jak sama mówi, lubi prowokować, bo to sprawia, że człowiek jest wyjątkowy. - Czasem prowokuję swoją postawą, swoimi książkami czy wypowiedziami, bo wszystko, co mdłe i nie ma żaru, jest moim wrogiem. Każda chwila powinna mieć albo jakiś cel, albo emocje, albo coś komuś dajemy, drugiemu człowiekowi, jakąś poradę czy wysłuchujemy tego drugiego człowieka i to powinno być takie wartościowe. A jeżeli jest takie mówienie o niczym, a jeszcze zakłamanie, udawanie, to sobie myślę: co ja tu robię? - powiedziała.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktorki.

Marek Perepeczko. Tak wygląda grób słynnego Janosika. Niezapomniani
Sonda
Agnieszka Fitkau-Perepeczko wygląda na swój wiek?
Listen on Spreaker.