Opozda pokazała swój brzuch po ciąży! Wyznała też, ile przytyła

2022-05-20 18:36
Opozda pokazała swój brzuch po ciąży! Wyznała też, ile przytyła
Autor: Instagram Opozda pokazała swój brzuch po ciąży! Wyznała też, ile przytyła

Joanna Opozda (34 l.) trzy miesiące temu pierwszy raz została mamą. Aktorka zmagała się w ciąży z wieloma problemami zdrowotnymi, co zmusiło ją do spędzania większości czasu w pozycji leżącej. To z pewnością wpłynęło na jej wagę. Wyznała teraz, ile przytyła! Jednocześnie zapowiedziała, że musi wziąć się za ćwiczenia i pokazała swój brzuch po ciąży.

Joanna Opozda nie widzi świata poza swoim synkiem Vincentem, mimo że czas narodzin maleństwa zbiegł się z jej prywatnym dramatem, związanym z rozstaniem z mężem Antkiem Królikowskim (33 l.). Było widać, że aktorka przechodzi trudny czas. Jednak z każdym tygodniem nabierała sił i teraz wręcz promienieje. Szykuje się też do powrotu do pracy, więc ostro wzięła się za swoją figurę. Asia nie ukrywa, że w trakcie ciąży sporo przytyła.

Tyle Opozda przytyła w ciąży

Mijają już trzy miesiące od porodu. Joasia uznała, że to najwyższa pora, aby zgubić zbędne kilogramy. Jej fanki wciąż zadają jej pytania, ile przytyła. Aktorka nie robi z tego tajemnicy i zaspokoiła ciekawość internautek:

"Pytacie ile przytyłam w ciąży: 18 kg. Całkiem sporo. Od przyszłego tyg chce zacząć ćwiczyć. Poclecacie coś?", napisała na Isntagramie.

Opozda pokazała brzuch po ciąży

Aktorka bez skrępowania postanowiła pochwalić się brzuchem po ciąży. Mimo że Opozda twierdzi, że wymaga on specjalnych zabiegów, wygląda rewelacyjnie. Tym bardziej, że od porodu minęło zaledwie trzy miesiące. Widać jednak, że Asia jest zdeterminowana i chce wrócić do figury sprzed ciąży.

Opozda pokazała brzuch po ciąży
Autor: Instagram Opozda pokazała brzuch po ciąży
Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Sonda
Dużo przytyłaś w ciąży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE