Dorota Szelągowska wydaje fortunę na swój nałóg! Przyznaje, że robi to bez opamiętania

2022-05-20 17:30
Dorota Szelągowska wydaje fortunę na swój nałóg! Przyznaje, że robi to bez opamiętania
Autor: akpa Dorota Szelągowska wydaje fortunę na swój nałóg! Przyznaje, że robi to bez opamiętania

Dorota Szelągowska (42 l.) stała się narodową specjalistką od remontów. Okazuje się jednak, że gwiazda TVN jest uzależniona nie tylko od pracy, ale przede wszystkim od palenia papierosów. Przyznaje, że pali jak smok i wydaje na to fortunę!

Dorota Szelągowska od lat pojawia się na małym ekranie w swoich programach, w których remontuje mieszkania Polaków. To prawdziwa specjalistka od dekorowania wnętrz i niezwykłych rozwiązań architektonicznych. Widać, że praca to jej pasja i większość czasu spędza na planach zdjęciowych. Do tego córka Katarzyny Grocholi musi łączyć obowiązki zawodowe i częste wyjazdy z organizacją życia rodzinnego. Celebrytka ma dorosłego syna Antoniego (21 l.) i czteroletnią córeczkę Wandę. W zeszłym roku rozwiodła się z jej ojcem, Michałem Wawro. Jak widać, Dorota ma sporo na głowie, a jedyne ukojenie daje jej... palenie papierosów.

Szelągowska pali od samego rana

Moda na palenie papierosów już dawno przeminęła, ale Szelągowska nic sobie z tego nie robi. Papieros to jej stały atrybut, z którym się nie rozstaje. Sama przyznaje, że musi po niego sięgnąć, jak tylko otworzy oczy.

"Mam problem, że mam nałóg, ale z samym nałogiem problemów żadnych. Nawet nie wiem, czy jest coś bardziej bezproblemowego w moim życiu! Całkowita przewidywalność - wiadomo, że muszę zapalić od razu rano, i potem ciągle", wyznaje na Instagramie.

Szelągowska wydaje fortunę na papierosy

Często palacze chcą zerwać z nałogiem, ale nie jest to proste. Co jakiś czas podejmują próby, ale dalej palą z wyrzutami sumienia. Inaczej jest w przypadku Doroty. Ona wcale nie myśli o rzuceniu palenia, mimo że zdaje sobie sprawę z konsekwencji, w tym również ogromnych kosztów. Zakładając, że Szelągowska wypala dwie paczki dziennie, to miesięcznie wydaje na papierosy prawie tysiąc złotych!

"To niezdrowe i drogie też dokładnie wiadomo. Są tabelki i wykresy. Że i jak śmierdzi. Jedyny problem z nałogiem mam w zimie, jak palce marzną, ale to chyba bardziej problem z zimą niż z nim. Nie palcie papierosów. Dziękuję."

Poradnik Zdrowie: współuzależnienie
Sonda
Palisz papierosy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE