Joanna Opozda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Chodzi o Antka?

Opozda wyjawiła, jakie ma marzenie. "Nie mogę sobie pozwolić"

2023-03-07 11:35

Joanna Opozda (35 l.) brylowała kilka dni temu na pewnej gali, podczas której z chęcią udzielała wywiadów. W jednym z nich wypytywana była o miłość do kryminałów Remigiusza Mroza (36 l.) oraz o to, o czym aktualnie marzy. "Niestety, w tej chwili nie mogę sobie na to pozwolić" - stwierdziła.

Joanna Opozda spełnia się dziś nie tylko w roli aktorki, ale również mamy rocznego Vincenta. Gwiazda, która bardzo szybko po porodzie wróciła do pracy, bo, jak przekonywała, była zmuszona to zrobić, by móc utrzymać siebie oraz syna, pojawia się coraz częściej na branżowych imprezach. Ostatnio brylowała podczas pewnej gali, podczas której opowiedziała o największym marzeniu.

Joanna Opozda wyjawiła, jakie ma marzenie. "Nie mogę sobie pozwolić"

Joanna Opozda była wypytywana, jakie ma plany na 8 marca. Reporterka serwisu Jastrząb Post liczyła, że gwiazda opowie o ewentualnym wyjściu z tajemniczym mężczyzną, ale się przeliczyła.

- Nie mam planów. Wtedy w walentynki też tak spontanicznie wyszłam spotkać się z przyjaciółką na kolację. I teraz też nie mam planów. Prawdopodobnie ten dzień spędzę z dzieckiem - oznajmiła.

Ponadto dodała, że aktualnie jej największym marzeniem jest urlop w ciepłych krajach, ale w związku z zawodowymi aktywnościami nie może sobie na niego pozwolić.

- Marzą mi się wakacje. Tak dawno nigdzie nie byłam. Bardzo bym chciała gdzieś polecieć do ciepłych krajów. Brakuje mi słońca. Niestety w tej chwili nie mogę sobie na to pozwolić.

Poza tym, biorąc pod uwagę fakt, że Opozda ma małego synka, musiałaby perfekcyjnie ułożyć plan wyjazdu, bo podróże z rocznym dzieckiem bywają nieco problematyczne. Samej na pewno byłoby jej ciężko.

Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany