Uczestnicy Tańca z gwiazdami

i

Autor: Instagram @tanieczgwiazdami Uczestnicy Tańca z gwiazdami

Oto nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". Kajra chciała być w parze z innym

2021-08-12 12:41

Jesienią startuje 12. edycja show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Poznaliśmy już cały skład jurorski, a uległ on znacznej zmianie. Ogłoszenie nowego jurora, znanego wcześniej z "The Voice of Poland" wywołało prawdziwą ekscytację. Chodzi o Andrzeja Piasecznego! Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza spore kontrowersje ze względu na skład uczestników. Przedstawiamy wszystkie pary! Poznajcie je w naszej galerii!

Dwunastą edycję programu będzie można oglądać od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:00! To spora zmiana w emisji, w porównaniu z poprzednimi edycjami. Zmianie uległ również skład jurorski. Co prawda chodzi o jedną osobę, ale trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie. Z TVP do Polsatu przeszedł Andrzej Piaseczny! Będzie jurorem obok dobrze zgranego teamu sędziów, czyli Iwony Pavlović, Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzi jak zwykle Krzysztof Ibisz w towarzystwie Pauliny Sykut-Jeżyny, ale do tego duetu dołączy Izabela Janachowska! Trzeba przyznać, że to sporo niespodzianek. Fani programu nie mogą pojąć, dlaczego twórcy show umieszczają w roli gwiazd małżonków np. sportowców czy dzieci artystów. Tak jest w przypadku żony Adama Małysza, czyli Izy Małysz oraz córki Anny Przybylskiej - Oliwii Bieniuk. 18-latka spotkała się ze słowami krytyki z powodu swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

ZOBACZ: Dereszowska wplątana w aferę. Poważne zarzuty fanów. Mają dowody!

Oto nowe pary w "Tańcu z gwiazdami"

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak
  • Radosław Liszewski i Lenka Klimentova
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
  • Denis Urubko i Janja Lesar
  • Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat

Co wiemy o pozostałych uczestnikach, kim są?

Łukasz „Juras” Jurkowski to jeden z prekursorów MMA w Polsce i współprowadzący "Ninja Warrior Polska", Denis Urubko to  himalaista i instruktor wspinaczki, Radek Liszewski śpiewa przebój "Ona tańczy dla mnie", Kinga Sawczuk jest influencerką, działa na Instagramie, TikToku oraz na Youtubie, Piotr Mróz znany jest z serialu "Gliniarze", 67-letni Wojciech Węcławowicz znany jest jako Fit Oldboy - sportowiec, nauczyciel wychowania fizycznego, Sylwia Bomba zdobyła popularność w show "Gogglebox. Przed telewizorem", no i Kajra - żona Sławomira.

Sławomir bardzo wspiera swoją żonę i pozostałych uczestników. Gdy spekulowano, z kim Kajra będzie tańczyć w parze, gwiazdor rock polo zaznaczył: Każdy tancerz jest przeze mnie akceptowalny, byle nie @rmaserak. Kajra bardzo chciała tańczyć z  Jackiem Jeschke, a dostała właśnie Maseraka!

ZOBACZ: Mega wpadka Dody: "Jak stracić 150 tys euro w 10 sek". Nagranie powala!