Ożenię się dla teściowej

2008-08-01 8:00

Oto najlepszy kandydat na zięcia w Polsce! Piotr Kraśko ( 37 l.) co prawda nie jest jeszcze oficjalnie mężem dżokejki Karoliny Ferenstein (32 l.), ale na jej mamę, Wandę, już mówi: teściowa. Mało tego! Dziennikarz dwoi się i troi, by mama jego ukochanej w pełni go zaakceptowała i polubiła. - Uwielbiam moją teściową, jest naprawdę świetna! - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Kraśko.

Wszyscy wiedzą, że akceptacja przyszłej teściowej to dla kandydata na zięcia sprawa najwyższej wagi. Można być, tak jak Kraśko, szarmanckim, wykształconym, przystojnym, a do tego jeszcze mieć prestiżową pracę, jednak na łaskawość przyszłej teściowej i tak trzeba zasłużyć!

Dziennikarz prowadzący "Wiadomości" wie o tym doskonale. Jego życiową partnerką jest Karolina Ferenstein, córka właścicieli słynnej stadniny koni w Gałkowie na Mazurach. Rodzinie z tradycjami trudno jest się przypodobać, zwłaszcza że seniorka rodu - pani Wanda - należy do wymagających. - Stale mu dokuczam - śmieje się w rozmowie z "Super Expressem" Wanda Ferenstein. - Ale robię to tylko dlatego, że go lubię - uspokaja.

Piotr i Karolina mają już synka, oczko w głowie całej rodziny, Konstantego ( 1 r.). Do szczęścia potrzeba im tylko ślubu. A ten, wraz z chrztem Kostka, zapowiadany jest jeszcze w tym roku. Kraśko nie ma więc zbyt wiele czasu, by upewnić się, że rodzina wybranki go akceptuje.

- Zrobię wszystko, by moja teściowa lubiła mnie tak, jak ja ją - zapowiada dziennikarz.

- Piotr to fajny chłopak. Gdybym tak nie myślała, to bym go po prostu pogoniła - wtóruje z werwą pani Wanda. Rodziców przyszłej żony na pewno ucieszy jednak przede wszystkim, gdy młodzi wreszcie i bez ociągania się przypieczętują swój związek ceremonią ślubną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE