Kazadi wyznaje, że wołali za nią gruba świnia

i

Autor: AKPA/Podlewski Kazadi wyznaje, że wołali za nią "gruba świnia"

Szczera rozmowa!

Patricia Kazadi opowiada nam o swojej chorobie. Gwiazda TVN zdradza jak się teraz czuje [wideo]

2022-09-15 5:30

Patricia Kazadi (34 l.) rok temu zmagała się z tajemniczą chorobą, o której wspomniała w mediach społecznościowych. Dziś wiadomo, że artystka zmagała się z endometriozą. Gwiazda nie ukrywa, że cierpiała również na depresję. Teraz jednak znów ma dobry czas, w TVN Siedem prowadzi "Perfect picture”, a niebawem wypuści kolejny singiel. Nam zdradziła jak się czuje!

Patricia Kazadi walczy z tajemniczą chorobą. Nie zamyka się na miłość!

W życiu Patrici Kazadi znów wyszło słońce. Nabrała sił i po kilkuletniej przerwie znów realizuje się w roli prezenterki.

- Czuję dużo, dużo lepiej, bo moja choroba jest na tyle pod kontrolą w tej chwili, że mogę funkcjonować normalnie. Jestem szczęśliwa, jestem w fajnym miejscu, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Czuję, że odpoczęłam. Te cztery lat były mi potrzebne na to, żeby odbudować siebie, ale też wyznaczyć sobie priorytety, co jest w życiu najważniejsze. Teraz karierę prowadzę na swoich zasadach i w swoim tempie. Cieszę się, ze wsparcie i zrozumienie mam w stacji tvn - opowiadała „Super Expressowi” Patricia.

Kiedy rozmawialiśmy z Patricią jeszcze trzymała w tajemnicy, na co dokładnie choruje. Choć już wiadomo, że przyczyną wszelkich jej dolegliwości była m.in. endometrioza. 

- Opowiem o tym raz, a dobrze i nie będę chciała do tego wracać, bo nie chcę być definiowana przez swoją chorobę… Jeszcze nie ujawniłam co mi dokładnie dolega, ale przyjdzie taki moment, kiedy się tym podzielę - dodała.

Sonda
Będziesz oglądać nowy program z Kazadi?