Patryk Vega o nowym filmie

i

Autor: AKPA Patryk Vega przeprowadził wywiad z Nosem

Patryk Vega odsłania kulisy zamachu bombowego w Polsce. "Zginęły cztery niewinne osoby"

2021-11-19 11:00

Tydzień temu do kin trafił najnowszy film Patryka Vegi „Pitbull”. Jak poinformował reżyser, produkcja zanotowała najlepsze otwarcie filmu polskiego w 2021 roku. Jednym z jego głównych bohaterów jest gangster o pseudonimie „Nos”. Vega przeprowadził wstrząsającą rozmowę z pierwowzorem tej postaci. - Zginęły cztery niewinne osoby - słyszymy w wywiadzie.

W pierwszy weekend film obejrzało 227 709 widzów. - Wynik ten obejmuje także czwartkowe pokazy, więc od piątku do niedzieli było najprawdopodobniej mniej niż 200 tys. widzów, ale wystarczająco, by móc mówić o najlepszym otwarciu polskiego filmu w tym roku (za "Weselem" - do tej pory 138 536 widzów) - komentują redaktorzy Box Office'owego Zawrotu Głowy. - Być może jest to nawet najlepsze otwarcie od początku pandemii, które w tej chwili należy do innego filmu tego reżysera. "Pętla" wystartowała nieco ponad rok temu z poziomu 178 360 widzów - czytamy na Filmweb.pl. „Pitbull” to przede wszystkim popis aktorski Andrzeja Grabowskiego, który ponownie wciela się w postać „Gebelsa”.

Co się stało z nowym Pitbullem Vegi? Spore zmiany w obsadzie. Fani zaskoczeni

Galeria wyżej: Politycy chcieli ode mnie odkupić sekstaśmy - Patryk Vega

Policjant prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu na stacji paliw. Trop prowadzi do grupy Pershinga i związanego z nią przestępcy - konstruktora bomb i porywacza. To właśnie „Nos” stoi za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Cały scenariusz „Pitbulla” nawiązuje do głośnych wydarzeń z lat 90., m.in. procesu gangu pruszkowskiego czy zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały.

Na profilu Patryka Vegi na Facebooku znalazł się wywiad z "Nosem". To, co mówi szokuje. Mężczyzna opowiedział o kulisach jednego z zamachów w którym zginęły cztery niewinne osoby. - Na pewno ładunek w EB był ładunkiem, który może nie, nie, nie przynosi mi jakiejś tam chluby, ale… uważany jest za jeden z groźniejszych ładunków, który był podłożony tutaj w kraju. Zginęły cztery niewinne osoby. Miało zginąć około trzydziestu osób z Nowego Dworu. I potoczyło się przez przypadek, że przez cały rok spotykali się tam osoby z grupy nowodworskiej i w tym dniu było zakończenie roku szkolnego i wynajęło to… wynajęła szkoła pod zakończenie roku szkolnego dla dzieci i kelnerzy przestawiali ławki i tak się stało. Przesunęli ładunek, który był uzbrojony i podłączony. Był bardzo dużej siły… Ładunek był w podstawie od parasola ogrodowego - opowiedział na pytanie reżysera o najbardziej pamiętny zamach.

W filmie "Pitbull" postać "Nosa" zagrał Przemysław Bluszcz.

Cały wywiad zobaczycie poniżej.

Padniecie widząc, co Vega zrobił Anecie Zając! Na ten widok zapomnicie o serialowej Marysi z "Pierwszej miłości"

Tomasz O. gwiazdor "Pitbulla" i "M jak miłość" usłyszał ZARZUTY!
Sonda
Czy lubisz filmy Patryka Vegi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany