Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor (Paweł Deląg)

Brawo!

Paweł Deląg robi film o wojnie w Ukrainie! Szczegóły zdradził Monice Jaruzelskiej! [wideo]

2022-09-08 17:58

Paweł Deląg (52 l.) swego czasu był bożyszczem kobiet. Przystojny aktor, który zagrał w setkach polskich i zagranicznych produkcji postanowił sprawdzać się również po drugiej stronie ekranu. Okazuje się, że doskonale odnalazł się również jako reżyser i producent filmowy. Właśnie pracuje nad filmem, którego wątek dotyka toczącej się właśnie wojny w Ukrainie.

Gwiazdor nieprzypadkowo wziął na tapetę wojnę na Ukrainie. Paweł Deląg od lat z sukcesem grał w ukraińskich produkcjach, m.in. w serialu „Kawa z kardamonem”. Za wschodnią granicą ma wielu przyjaciół, którym od czasu rosyjskiej inwazji na ich kraj przyszło zmagać się z trudami i brutalnością wojny, a niektórzy stracili życie. Artysta był ostatnio gościem programu „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”, gdzie potwierdził, że intensywnie pracuje nad filmem, pt. „Wszystko będzie dobrze”. Produkcja trafi na jedną z popularnych platform streamingowych.

- To spojrzenie na wojnę na Ukrainie oczami dzieci z Ukrainy, małych uchodźców. Zdradzę jedynie, że mój film opowiada o wyjątkowej więzi między matką a synem – uchylił rąbka tajemnicy Deląg w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Trzeba przyznać, że to odważny krok ze strony aktora, który robił karierę również w Rosji i nagle zerwał wszelką współpracę z tamtejszą branżą filmową.

Więcej w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej” na kanale Super Express 2 w serwisie YouTube

Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa chwyciła tam, gdzie nie powinna
Sonda
Czy Paweł Deląg ma szansę zrobić karierę w Hollywood?
Nasi Partnerzy polecają