Nowakowska, Egurrola

i

Autor: AKPA/Mieszko Nowakowska, Egurrola

Pełna obsada "You Can Dance - Nowa generacja 2". Kto pojawi się w tanecznym show TVP?

2022-07-13 18:26

Już wkrótce na antenie TVP wystartuje drugi sezon tanecznego show "You Can Dance - Nowa generacja 2". Niestety, widzowie nie zobaczą poprzedniego składu jury. Zmieni się również prowadząca. Kto zatem pojawi się w obsadzie kolejnej odsłony programu? Znamy szczegóły!

Dzieciaki z całej Polski ponownie będą rywalizować w drugim sezonie programu TVP "You Can Dance - Nowa Generacja 2". Do tej pory pojawiały się tylko plotki, kto w tym roku pojawi się w obsadzie show. W pierwszym sezonie w jury zasiadali: Agustin Egurrola, Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek) i Klaudia Antos. Natomiast w roli prowadzącej oglądaliśmy Idę Nowakowską. Stało się jednak jasne, że w składzie zajdą spore zmiany. 

Zmiany w jury "You Can Dance - Nowa Generacja 2"

To już jest pewne! W składzie jury w drugim sezonie "You Can Dance - Nowa Generacja 2" pojawią się:

Agustin Egurrola - znany choreograf, który był jurorem również w pierwszej edycji tego tanecznego show. 

Katarzyna Cichopek - aktorka, prowadząca "Pytanie na śniadanie" i, jak zapewnia produkcja show, gwiazda znająca się na tańcu: "W swoim dorobku posiada wiele osiągnięć związanych z tańcem ??⭐️"

Ida Nowakowska - tancerka, prowadząca "Pytanie na śniadanie" i prowadząca pierwszej edycji "You Can Dance - Nowa Generacja 2".

Kto będzie prowadzącym "You Can Dance - Nowa Generacja 2"?

Zmiany w obsadzie programu dotyczą nie tylko składu jury. Zmieni się również prowadząca. Do tej pory była nią Ida Nowakowska, ta jednak zasiądzie tym razem w fotelu jurorskim. Jej miejsce zajmie doświadczona tancerka, Edyta Herbuś (41 l.). Dla celebrytki to szansa, żeby przypomnieć o sobie szerszej publiczności. 

"Kochani ? Szalenie miło mi poinformować, że zostałam główną prowadzącą programu „You Can Dance- Nowa Generacja”. ? Bardzo cieszy mnie udział w tym projekcie, zwłaszcza, że jako spełniona zawodowa tancerka, będę mogła świadomie wspierać na tej drodze dzieciaki. One też będą spełniać w programie swoje marzenia. Trzymajcie za nie kciuki? Produkcja już wystartowała???", napisała na Instagramie. 

You Can Dance 2021: Niezwykle wzruszająca historia uczestniczki i jej mamy
Sonda
Będziecie oglądać "You Can Dance - Nowa Generacja 2"?
Nasi Partnerzy polecają