Piasek obejrzał show Dody i jest ZNIESMACZONY! Bezlitośnie podsumował jej zachowanie

i

Autor: AKPA Piasek obejrzał show Dody i jest ZNIESMACZONY! Bezlitośnie podsumował jej zachowanie

Ona mu tego nie daruje!

Piasek obejrzał show Dody i jest ZNIESMACZONY! Bezlitośnie podsumował jej zachowanie

2022-09-08 9:31

Za nami pierwszy odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości" i nie da się ukryć, że wywołał on bardzo skrajne reakcje widzów. Jednym z nich był również Andrzej Piaseczny, który otwarcie przyznaje, że jest zniesmaczony tym widowiskiem. W bezlitosnych wręcz słowach podsumował jej zachowanie! Znając temperament artystki, to ona mu tego nie daruje... Szykuje się kolejna medialna wojenka?

Andrzej Piaseczny był ostatnio gościem podcastu "Wprost przeciwnie", w którym otwarcie przyznaje, że 1. odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości" nie przypadł mu do gustu. Zdaniem Piaska wcale nie chodzi w nim o znalezienie drugiej połówki, która będzie dzieliła z Dodą życie, a jedynym celem programu jest zrobienie show z dużą oglądalnością. Posłużył się przykładem z własnego doświadczenia.

Będąc w "The Voice of Poland", przekonałem się o tym, nie ujmując programowi dobrych stron, że to jest show telewizyjne. Każdy program telewizyjny jest tylko programem telewizyjnym. Czy to znaczy, że odmawiam rozrywki ludziom, którzy są fanami takich programów? Nie. Ale mnie to nie pociąga - mówi Piasek.

Andrzej Piaseczny nie ukrywa też, że nie jest fanem Dody i przyznaje, że woli być daleko od ludzi w jej typie.

Staram się być dżentelmenem, co wcale nie znaczy, że nie wolno mi komentować rzeczy, które nie podobają mi się. Tylko chciałbym to robić w ładny sposób, wyrażać swoje opinie, tak, by nie uraziły one nikogo. Mam wrażenie, że Dodę trudno urazić, ale to już zupełnie inna sprawa. Nie bardzo lubię i staram się być daleko od ludzi, którzy są w typie charakterologicznym Dody - podsumował Piasek.

A wy, co o myślicie o programie "Doda. 12 kroków do miłości"? Piszcie w komentarzach.

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany