Piasek jeździ autem za 200 tys. i zasłania się kartą dla niepełnosprawnych [FOTO]

2022-02-19 6:30
Piasek parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych
Autor: papara07 Piasek parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych

Andrzej Piaseczny (51 l.) ostatnimi czasy upodobał sobie Sopot, gdzie bywa niemal o każdej porze roku. Artysta niedawno zatrzymał się tam w jednym z luksusowych hoteli, a na parking wybrał miejsce dla niepełnosprawnych. Gwiazdor widząc, że jest fotografowany, pokazał przez szybę uprawniającą do takiego postoju kartę parkingową, ale należącą do jego mamy.

Nie ma wątpliwości, że Piasek to dobry syn, który troskliwie opiekuje się swoją mamą Alicją Piaseczną (84 l.), która jakiś czas temu mocno podupadła na zdrowiu i ma problemy z poruszaniem się. Nic dziwnego, że seniorka, choć sama nie prowadzi samochodu, postarała się o kartę parkingową osoby niepełnosprawnej. Do korzystania z takiego dokumentu upoważniona jest nie tylko osoba posiadająca tzw. grupę inwalidzką, na którą dokument jest wydany. Korzystać z niej może także kierowca, który wozi osobę z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, a nawet kupuje dla niej leki. Miejsca oznaczone niebieską kopertą są zazwyczaj dużo szersze niż standardowe, żeby łatwiej było wsiadać i wysiadać, także z wózkiem inwalidzkim. Jak udało nam się dowiedzieć, Andrzej Piaseczny będąc w Sopocie, nie wykorzystywał karty dla własnej wygody. Podczas pobytu nad morzem towarzyszy mu ukochana rodzicielka. Z pewnością powietrze nad Bałtykiem służy obojgu. 

- Mama jest w Sopocie razem z Andrzejem, więc parkowanie na miejscu dla inwalidy jest uzasadnione – wyjaśnia nam menadżerka wokalisty.

Sonda
Czy Piasek pomaga społeczności LGBT?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE