Joanna Borov: Jestem sapioseksualna. U mężczyzn kręci mnie inteligencja!

2022-02-18 6:47

Joanna Borov (29 l.) to polska modelka i celebrytka, która robi karierę w USA. Swoją przygodę z modelingiem zaczynała w Londynie, teraz na stałe mieszka w Los Angeles. Ma na koncie sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów takich jak”Vouge”, „Marie Claire”, „Maxim”, „Style Cruze” czy „Playboy”. Obecnie jest singielką, ale wierzy, że kiedyś spotka tego jedynego mężczyznę na całe życie.

Joanna Borov - u mężczyzn kręci  mnie inteligencja

i

Autor: Kitana Joanna Borov - u mężczyzn kręci mnie inteligencja

Joanna jako dziewczyna z okładek bywa oceniana przez pryzmat wyglądu. Często mężczyźni patrzą na nią jak na obiekt seksualny, ale stara się tym nie przejmować.

- Mam do tego dystans. Staram się nie reagować zbytnio na seksualne komentarze, czy to w internecie, czy to nawet gdzieś w pracy. Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele kobiet z tej branży musi mierzyć się z różnego rodzaju podtekstami. Czasem to jest po prostu silniejsze od mężczyzn - zauważa modelka. - Faceci są wzrokowcami. Nie zawsze coś wynika z ich złej woli, czasem wyskoczą z jakimś tekstem, bo to jest silniejsze od nich - dodaje.

Gwiazda przyznaje, że choć od dłuższego czasu jest singielką, nie interesuje ją seks bez zobowiązań i głębszych uczuć.

- Rok temu rozstałam się z partnerem. Od dłuższego czasu jestem singielką. Teraz w czasie pandemii znacznie trudniej znaleźć drugą połówkę, ale mam nadzieję, że to się zmieni - uśmiecha się Joanna, która otwarcie rozmawia o sprawach damsko-męskich. - Seks jest w życiu ważny, ale dla mnie zawsze musi iść w parze z uczuciami. Jeśli kochamy się z osobą, z którą łączy nas związek to jest naprawdę pięknie. Nie interesuje mnie seks dla samego seksu. Musi być miłość, a jeśli ona jest to wszystko co związane z ciałem ma inny wymiar - opowiada.

Celebrytka podkreśla, że lubi inteligentnych mężczyzn. Kolor włosów czy wzrost jest dla niej bez znaczenia.

- Uważam się za osobę sapioseksualną, więc dla mnie liczy się przede wszystkim intelekt, rozmowa. U mężczyzn kręci mnie inteligencja. Powinniśmy mieć też wspólne zainteresowania i pasje. Jeśli chodzi o typy czy blondyn czy brunet to nie mam takich preferencji. Wiele osób dziwi się, że również nie mam problemu z tym, by umawiać się z niższym ode mnie facetem - zdradza modelka.

Dodaje, że ważne, by jej mężczyzna kochał również zwierzęta.

Joanna bardzo starannie dobiera propozycje sesji zdjęciowych. Nigdy nie zgodzi się na wulgarne, zahaczające o porno zdjęcia. Jej fotografie z "Playboya" były seksowne, ale wyważone, podkreślające jej kobiecość i zachowane w dobrym stylu. 

- Staraliśmy się stworzyć look bardzo klasyczny i niewinny, a z drugiej strony bardzo seksowny. Wszystko jednak było z umiarem i klasą, w artystycznym wydaniu. Na zdjęcia typowo erotyczne, mimo że bywają takie propozycje nie zgadzam się. Nie mam problemu z nagością, jeśli są zachowane kanony dobrego smaku, ale nie biorę udziału w rzeczach wulgarnych, bo jak raz się przekroczy pewne granice, to później trudno zerwać z łatką modelki erotycznej. Nagość wolę zostawić dla specjalnej osoby, którą mam nadzieję, że kiedyś poznam - uśmiecha się Joanna.

Piękna fotomodelka prowadzi firmę, która produkuje zabawki z materiałów ekologicznych i ubranka dla niemowląt. Niedawno wzięła się też za projektowanie mody dla kobiet.

Jak dobrze znasz stany w USA?

Pytanie 1 z 15
Stolicą stanu Alabama jest...