Adam Zdrójkowski pędzi 125 km/h w centrum miasta

i

Autor: instagram Adam Zdrójkowski pędzi 125 km/h w centrum miasta

Sandra w bikini

Piękna blondynka koło Zdrójkowskiego. Czy to ona zastąpiła Wiktorię Gąsiewską?

2023-06-09 15:49

Adam Zdrójkowski (23 l.) razem z tatą Dariuszem długi weekend czerwcowy spędza na Mazurach. Panowie znany z "Azja Express" pływali motorówką po jednym z jezior w towarzystwie dwóch młodych par i pięknej blondynki. Czy to nowa dziewczyna aktora znanego z "Rodzinki.pl"?

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską nie był widywany z żadną nową dziewczyną, nie licząc imprez z 17-letnią Vanessą Rojewską i 20-letnią Justyną Zielską,  gwiazdą "Pierwszej miłości". Zupełnie inaczej niż Wiktoria Gąsiewska, która związała się z aktorem "Barw szczęścia" Jaspera Sołtysiewicza. Czy teraz się to zmieniło? W Boże Ciało aktor "Rodzinki.pl" i jego tata opublikowali zdjęcia z motorówki. Pan Dariusz prowadził maszynę a Adam Zdrójkowski pozował do zdjęcia obok pięknej blondynki o imieniu Sandra, która na sobie miała kuse bikini.

Na fotkach wrzuconych na Instagram byli jeszcze m.in. Kasia Dziurska i jej partner Emil Gankowski, którzy znani są z "Dance Dance Dance" i "Tańca z gwiazdami". - Starszy pan miał szczęście😍 Takie Syreny można złowić tylko na Mazurach - napisał Dariusz Zdrójkowski pod jednym ze zdjęć.

Wydało się, jak Zdrójkowski miał traktować Gąsiewską. To dlatego się rozstali?! "Miękka faja"

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!
Sonda
Lubisz Adama Zdrójkowskiego?