Wiktoria Gąsiewska zaręczona?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Lubicie go?

Wiktoria Gąsiewska może być dumna z ukochanego. Właśnie dotarły do nas radosne wieści o gwiazdorze "Barw szczęścia"

2023-06-09 12:33

Jasper Sołtysiewicz (26 l.) to gwiazdor serialu "Barwy szczęścia". Zrobiło się o nim głośno, kiedy okazało się, że jest w związku z Wiktorią Gąsiewską (24 l.) - jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Właśnie dotarły do nas radosne wieści o Sołtysiewiczu, jego ukochana może być z niego dumna.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Po roli w serialu "Rodzinka.pl" stała się ulubienicą mediów, które żyły jej związkiem z Adamem Zdrójkowskim. Przez wiele lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozstali się w 2021 roku.

W połowie ubiegłego roku pojawiły się plotki, że aktorka związała się z kolegą z pracy - Jasperem Sołtysiewiczem. - W żadnym wypadku to nie jest typ podrywacza. Jest spokojny, zrównoważony, koleżeński, z sercem na dłoni. Nie znam osoby, która by o nim źle mówiła. Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę - informowało źródło tygodnika "Świat i ludzie". Debiut na ściance zaliczyli w grudniu 2022 rokuDo dziś tworzą piękną parę. 

Jasper Sołtysiewicz gwiazdą serialu „Dzielnica strachu”. Gąsiewska może być dumna z ukochanego

5 czerwca ruszyły zdjęcia do nowego sezonu serialu "Dzielnica strachu". W obsadzie znajdzie się Jasper Sołtysiewicz. Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej: "Śledztwa poprowadzą: detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), dzielnicowe Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i Ada Majcher (Jagoda Małyszek), oraz śledczy: Rafał Nocoń (Maciej Kosmala) Tomasz Kaszubski (Tomasz Oswieciński) i Wiking (Marcin Krajewski). W tym sezonie na komisariacie pojawi się nowy dzielnicowy Jan Stanisław Walicki, którego zagra Jasper Sołtysiewicz".

Premiera już jesienią w PULS 2. Będziecie oglądać?

Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak zareagowała, gdy zobaczyła, ile pieniędzy zarobiła do 18. roku życia
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?