Sylwia Nowak

i

Autor: Mieszko Piętka/Akpa Sylwia Nowak

Była niegdyś w "Playboyu"

Piękna gwiazda TV pokazała ciążowy brzuszek! "Walczyliśmy trzy lata"

2023-02-17 14:45

Wspaniałe wieści przy piątku! Sylwia Nowak, znana m.in. z seriali "Miłość na bogato" czy też "Pierwsza miłość", pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie bardzo radosną nowiną. Jak się okazuje, piękna aktorka jest w ciąży! Rozczulający i bardzo szczery wpis gwiazdy chwyta za serce!

Sylwia Nowak jest obok Karoliny Gilon i Marceli Leszczak jedną z gwiazd emitowanej dekadę temu produkcji "Miłość na bogato". To dzięki niej pojawiła się później również m.in. w "Na Wspólnej" czy też "Pierwszej miłości". Poza występami w telewizyjnych serialach, Sylwia Nowak jest również wokalistką. Ponadto piękna gwiazda dała się niegdyś namówić na udział w rozbieranej sesji magazynu "Playboy" oraz "CKM".

Aktorka w lipcu 2018 roku wyszła za mąż. Jej wybrankiem był tajemniczy Bartłomiej. Para wzięła ślub w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Jeszcze w lipcu ubiegłego roku Nowak żaliła się, że pomimo starań od dwóch lat bezskutecznie próbuje zajść w ciążę i ubolewała nad kwestią stygmatyzacji Polek, które nie są mamami. - Przelałam mnóstwo łez, ciesząc się z każdej owulacji w nadziei, że tym razem się uda - pisała.

Zobacz: Sylwia Nowak radzi jak na Walentynki zaskoczyć mężczyznę: Trzeba zatańczyć na rurze

Teraz starania w końcu przyniosły skutek, o czym nie omieszkała z radością oznajmić swoim fanom na Instagramie (śledzi ją ponad 200 tysięcy osób). Sylwia Nowak udostępniła swoje ciążowe zdjęcie, którzy przy okazji jest także okładką jej singla z nową piosenką. - Dzielę się z wami moim "szczęściem". Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim "szczęściem" właśnie poprzez muzykę. Utwór ten zaczęłam pisać dwa lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja... Wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam "na półkę". Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy trzy lata - w końcu się realizuje (...) Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz, gdy czuję już spokój - napisała.

Galeria poniżej: Sylwia Nowak: Gwiazda „Pierwszej miłości” buduje dom w Kampinosie 

Sonda
Słuchasz piosenek Sylwii Nowak?
Sylwia Nowak szczerze o miłości i seksie: „Mam nadzieję, że nasz temperament nigdy nie zgaśnie”.

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają