Kinga Kwiecień została zdjęta z wizji

i

Autor: Instagram/Kinga Kwiecień

Piękna prezenterka zdjęta z wizji! Była dziennikarka "Wiadomości" potwornie się myliła

2022-06-28 15:15

Kinga Kwiecień zaledwie w maju dołączyła do kanału Wydarzenia24, gdzie prowadziła serwisy sportowe. Była dziennikarka TVP została niestety zdjęta z wizji. Wszystko przez jej fatalne w skutkach wpadki. - Myliła nazwy klubów sportowych - tłumaczy serwisowi wirtualnemedia.pl dziennikarz Polsatu.

- Przeczytała na przykład Chemik Polis zamiast Chemik Police. Szkoda, że nie przeczytała Chemik Policja - dodał dziennikarz Polsatu. Kinga Kwiecień nie komentuje sprawy. Wiadomo, że nie straciła pracy. Pełni teraz funkcję wydawcy.

Dziennikarka wcześniej była związana z firmą bukmacherską Betfan. Potem trafiła do Telewizji Polskiej, gdzie przygotowała materiały dla TVP Sport i „Dzień dobry Polsko”. Później trafiła do „Wiadomości”, gdzie zaliczyła spektakularną wpadkę podczas wejścia na żywo na festiwalu w Opolu. - Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela… Czeszel… przepraszam, Izabela… - stwierdziła. Nie wymieniła wówczas nazwiska drugiego wykonawcy. W czerwcu 2020 roku Kwiecień przygotowała materiał o Christianie Paulu, amerykańskim projektancie mody, który chwalił styl pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Widzowie "Wiadomości" szybko zauważyli, że to wymyślona postać, gdyż w wyszukiwarce Google nie istnieje.

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE