Cara Delevigne

i

Autor: East News Cara Delevigne

Wyszła z kolejnego odwyku

"Piłam od siódmego roku życia". Szokujące wyznanie gwiazdy!

2023-03-09 14:18

Używki to codzienność wielu gwiazd showbiznesu, ale Cara Delevigne pobiła chyba wszelkie rekordy! Zmagająca się z nałogami gwiazda właśnie wyznała, że piła od... siódmego roku życia. "Obudziłam się z kacem w domu babci, miałam na sobie sukienkę druhny" - wyznaje sławna top modelka. Potem było już tylko gorzej...

Cara Delevigne wyznała, że pije od siódmego roku życia. "Obudziłam się z kacem w domu mojej babci"

Gwiazdy showbiznesu czasami sięgają po alkohol i narkotyki w bardzo młodym wieku. Drew Barrymore, której sławę przyniósł słynny film "E.T." zaliczyła pierwszy alkoholowy odwyk jako trzynastolatka. Jednak nie jest to wcale rekord. Teraz inna gwiazda przyznała się, że piła już jako kilkuletnie dziecko. Chodzi o 31-letnią dziś Carę Delevigne, brytyjską top modelkę i aktorkę znaną z zamiłowania do imprez i skandali. Cara udzieliła wywiadu sławnego magazynowi Vogue tuż po tym, jak opuściła ostatni odwyk. Jak wyznaje, potrząsnęły nią dopiero zdjęcia paparazzi, na których było widać, jak fatalny jest jej stan. Ale to nie showbiznes zmienił Delevigne w alkoholiczkę i narkomankę. Zaczęła już w dzieciństwie, patrząc na własną matkę, arystokratkę pogrążoną w heroinowym nałogu. Modelka wspomina, że po raz pierwszy doświadczyła kaca mając siedem lat.

"Tak, zarobiłam pieniądze, ale jestem taka nieszczęśliwa i samotna"

"Obudziłam się w domu babci, w swoim pokoju z kacem, w sukience druhny. Chodziłam dookoła, dopijając szampan z kieliszków" - wspomina Cara Delevigne. Załamanie nerwowe przeżyła mając lat 15, a środki nasenne przyjmowała od 10 roku życia. Jako 18-latka została modelką światowej sławy. "Dopiero po paru latach zrozumiałam, że modelling nie jest dla mnie dobry pod względem fizycznym i psychicznym. Pieniądze to nie wszystko. W pewnym momencie dochodzisz do punktu, w którym mówisz sobie: "Tak, zarobiłam pieniądze, ale jestem taka nieszczęśliwa i samotna". Teraz Cara zapowiada, że zaczyna nowe życie.

Sonda
Czy pijesz regularnie alkohol?

QUIZ. Alkohole świata. Lepiej rozwiąż ten test, aby nie narobić siary na wczasach

Pytanie 1 z 10
Cachaça to składnik znanego drinka o nazwie Caipirinha. Z jakim krajem powinien się kojarzyć ten alkohol?
Pies Joanny Senyszyn był alkoholikiem
Nasi Partnerzy polecają