Dorota Gardias ma koronawirusa

i

Autor: SE Dorota Gardias ma koronawirusa

Dorota Gardias ma koronawirusa. Walczy o życie w szpitalu! Pogodynka jest podłączona do tlenu. SZCZEGÓŁY

2020-09-30 13:56

Dorota Gardias (40 l.) i jej córka Hania (7 l.) przebywają w szpitalu. Jak dowiedział się "Super Express" gwiazda TVN ma koronawirusa, którym zaraziła się od swojego dziecka. Jej stan zdrowia jest poważny. Prezenterka pogody ma problemy z płucami i podawany jest jej tlen.

Dorota Gardias , znana pogodynka TVN, w poniedziałek trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda TVN zaraziła się koronawirusem od swojej córki Hani. - W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę - zdradza nam przyjaciółka Gardias. Pogodynka miała problemy z oddechem i od razu została skierowana do szpitala. - Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - taką informację na temat jej stanu zdrowia usłyszeliśmy.

Zobacz: Koronawirus przed festiwalem w Opolu. Wielka gwiazda nie dojedzie

Pogodynka znajduje się w sali ze swoją córką. - Hania jest praktycznie bezobjawowa. Ma jedynie lekką temperaturę - zdradza nasz informator.  Wszystko wskazuje na to, że Dorota Gardias i jej córka spędzą w szpitalu jeszcze dwa tygodnie. Miejmy nadzieję, że ich stan zdrowia nie ulegnie pogorszeniu.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE