Piosenka z Sanatorium miłości - co to za utwór?

2019-01-21 9:54
Sanatorium miłości
Autor: print screen tvp Sanatorium miłości

Za nami premiera pierwszego odcinka "Sanatorium miłości" programu TVP, w którym seniorzy szukają miłości w znanych polskich uzdrowiskach. Każdy odcinek zaczyna się tą samą piosenką. Co to za utwór? Sprawdź!

Już po pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" można spodziewać się kolejnego hitu TVP na miarę kultowego "Rolnik szuka żony". Program o seniorach szukających miłości, spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Przypomnijmy, że w "Sanatorium miłości" poznajemy losy dwanaściorga kuracjuszy (sześciu kobiet oraz sześciu mężczyzn), którzy pod czujnym okiem Marty Manowskiej przeżywają swoją drugą młodość. Jakie są zasady show? Właście nie ma żadnych zasad. Wystarczy mieć ukończone 60 lat i zgłosić się do programu. Koncepcja przypomina trochę Big Brothera w wersji dla osób starszych. I choć pomysł jest banalnie prosty, to po komentarzach na Facebooku programu widać, że przyjął się błyskawicznie.

Piosenka z "Sanatorium miłości"

Dodajmy, że każdy odcinek "Sanatorium miłości" zaczyna się tym samym utworem muzycznym. Co to za piosenka? Utwór nosi tytuł "Bo życie jedno mam" i pochodzi z płyty "Rock Cafe" Edwarda Hulewicza. Przypomnijmy, że Edward Hulewicz jest polskim artystą estradowym, dziennikarzem muzycznym i założycielem jednego z pierwszych zespołów rockowych - Tarpany. W latach 70 rozpoczęła się jego kariera solowa. O wpływie, jaki miał na polską kulturę świadczy przyznany mu kilka lat temu Brązowy i Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" - najważniejsze dla środowiska artystycznego odznaczenie. W 2018 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w dziedzinie kultury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE