Piotr Adamczyk stracił pracę przez Putina

i

Autor: Akpa Piotr Adamczyk stracił pracę przez Putina

Piotr Adamczyk w tarapatach. Straci pracę przez Putina?! Tylko u nas

2022-03-16 5:10

Czarne chmury zebrały się nad Piotrem Adamczykiem (50 l.). Aktor gra główną rolę w popularnym serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Ale jak dowiedział się „Super Express”, trwająca na Ukrainie wojna może spowodować, że serial może zniknąć z anteny.

Serial „Kowalscy kontra Kowalscy” to nowy hit Polsatu. W serialu oprócz Piotra Adamczyka możemy oglądać Wojciecha Mecwaldowskiego (42 l.), Marietę Żukowską (40 l.), a w drugim planie m.in. Wiktorię Gąsiewską (23 l.) i Annę Czartoryską-Niemczycką (38 l.). Stacja puszcza właśnie nagraną już kilka miesięcy temu drugą serię. Jak udało się nam dowiedzieć, Polsat planował już nagranie trzeciego sezonu. Poczyniono konkretne plany

– Praktycznie gotowy był już scenariusz, szukano nowych postaci, które dołączą do serialu. Ale kilka dni temu poinformowano ekipę, że kolejne odcinki jednak nie powstaną – mówi nam osoba związana z produkcją.

Wszystkiemu winna jest agresja Rosji na Ukrainę. „Kowalscy kontra Kowalscy” powstają dzięki rosyjskiej licencji, czyli serial jest polskim odpowiednikiem popularnego na wschodzie sitcomu „Iwanowy–Iwanowy”. Wygląda na to, że gdy nawet wielkie światowe marki wycofują się z Rosji, także Polsat nie zamierza wspierać agresora. Stacja na razie nie określa, czy trzecia seria powstanie.

– Niewątpliwie serial cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów Polsatu, więc nie wykluczamy kontynuacji, nie są to jednak potwierdzone informacje do szerszej dystrybucji. Oczywiście będziemy informować, jak tylko zostanie podjęta decyzja o kontynuacji – przekazała nam Róża Adamcio, specjalistka ds. promocji stacji, gdy zapytaliśmy ją o trzeci sezon.

A to oznacza, że Adamczyk i jego koledzy i koleżanki z planu mogą stracić pracę...

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany