Piotr Andrzejewski wdał się w romans z producentką z TVN. Żona milionerka wyrzuciła go na bruk

i

Autor: AKPA Piotr Andrzejewski wdał się w romans z producentką z TVN. Żona milionerka wyrzuciła go na bruk

Żona milionerka wyrzuciła go na bruk, gdy zrobił dziecko producentce z TVN. Wiemy, jak dziś żyje Piotr Andrzejewski

2022-01-03 21:31

Piotr Andrzejewski (60 l.) robił wielką karierę za oceanem, gdzie był znany jako Peter J. Lucas. Był jednym z nielicznych Polaków, którzy liczyli się w Hollywood. Grał w popularnych na całym świecie produkcjach, tj. np. "Słoneczny patrol" czy "Ostry dyżur". Jego żoną była milionerka Elke Lesso, u boku której wiódł luksusowe życie. Jego świat legł w gruzach, gdy w 2006 roku wystąpił w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Wdał się w romans z producentką TVN, a owocem tej relacji jest dziecko. Bogata żona wyrzuciła Andrzejewskiego na bruk. Zobaczcie, jak dziś wygląda jego życie.

Piotr Andrzejewski był jeszcze mało rozpoznawalny za oceanem, gdy poślubił starszą o 12 lat projektantkę mody i właścicielkę firmy odzieżowej. Dzięki małżeństwu z milionerką Elke Lesso mógł w pełni poświęcić się rozkręcaniu kariery. Tę szansę wykorzystał doskonale. Przełomowym momentem w jego życiu była rola w filmie "Dzień Niepodległości", za którą został nagrodzony. Przez kilka następnych lat wręcz nie mógł opędzić się od propozycji zawodowych. Przypomnieli sobie o nim także polscy producenci - Andrzejewski wystąpił w "Kiler-ów 2-ów", "Ostatniej misji", a nawet w "Na dobre i na złe".

NIE PRZEGAP: Rozdzierające serce wyznanie Elżbiety Jaworowicz. Chodzi o dzieci

Życie Andrzejewskiego wywróciło się z 2006 roku, kiedy to TVN zaprosił go do udziału w czwartej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Aktor wdał się w romans z producentką formatu.

- Po 20 latach porzuciłem Hollywood i zacząłem nowe życie w Polsce - w kraju, którego do tej pory nie potrafię zrozumieć. Chcąc zachować prywatność, zaszyłem się pod Warszawą. Tak, po tym programie moje życie się bardzo zmieniło - mówił Piotr Andrzejewski w rozmowie z "Poznańskim prestiżem".

Owocem jego płomiennej przygody z Agnieszką Koniecką była ciąża. Szybko jednak okazało się, że żona aktora nie jest w stanie wybaczyć mu zdrady. Ponoć aktor błagał ją o przebaczenie i zapewniał, że z producentką TVN łączy go tylko dziecko. Elke zażądała rozwodu, spakowała jego walizki i wyrzuciła na bruk.

Media donosiły, że Piotr Andrzejewski bardzo przeżył rozstanie z jej luksusową rezydencją w Zatoce Meksykańskiej. Tęsknił też za luksusowym życiem, które zapewniała mu bogata żona. W dodatku jego kariera w Hollywood legła w gruzach - mógł zapomnieć o rolach w amerykańskich hitach.

NIE PRZEGAP: Tak wygląda matka syna Mikołaja Roznerskiego! Wyrzuciła go z domu, gdy zobaczyła, co wyprawia! [ZDJĘCIA]

Małżeństwo spotkało się w sądzie i - jak donosi Pomponik - Andrzejewski żądał od byłej żony miliona dolarów "odprawy", a także ustalenia wizyt u ich wspólnego psa. Po rozwodzie osiedlił się w Polsce i dość szybko odnalazł się w życiu rodzinnym. Kariera za oceanem zeszła na dalszy plan aż do 2011 roku, kiedy to otrzymał propozycję zagrania w serialu "Nikita". Spakował walizki i poleciał za granicę. Wrócił, kiedy otrzymał kilka propozycji od telewizji TVN i Polsatu. Pojawił się m. in. w "Hotelu 52" i "Przyjaciółkach" i epizodycznie w "Paradoksie", "Ojcu Mateuszu", czy "Komisarzu Aleksie".

Piotr Andrzejewski znów zaczął marzyć o ponownym zdobyciu Hollywood. Jednak jego plany zagranicznej kariery pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Nie boi się zostawić rodziny w Polsce.

- Mam już na tyle ułożoną sytuację rodzinną, że mam zamiar przypomnieć się rynkowi amerykańskiemu. Mimo zarejestrowanych w unii aktorskiej ponad 90 tysięcy aktorów udało mi się w Stanach znaleźć swoje miejsce. Byłem obsadzany, akceptowany... W Polsce nie potrafię się do końca odnaleźć - powiedział "Poznańskiemu prestiżowi".

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak dziś wygląda Piotr Andrzejewski.

NIE PRZEGAP: Piotr Kraśko utarł nos Monice Olejnik! Dziennikarka musi przełknąć gorycz porażki

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE