Piotr Gąsowski w nowej roli! Zabraknie go w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2021-07-28 14:35
Piotr Gąsowski
Autor: AKPA Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski w zupełnie nowej roli? Dotychczas aktor, od lat związany z Telewizją Polsat, współprowadził muzyczny hit stacji - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". We wrześniu wystartuje kolejny sezon "Twojej Twarzy", w którym zaszło wiele zmian! Czy w programie zabraknie także Piotra Gąsowskiego? Aktor podjął się nowego zadania! Będzie oceniał coś nietypowego.

Piotr Gąsowski od samego początku jest współprowadzącym hitu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fanom show trudno by było wyobrazić sobie program bez niego. Jednak okazuje się, że Gąsowski podejmie się nowego wyzwania! Widzowie stacji Polsat będą mieli możliwość oglądania aktora w zupełnie innej niż dotychczas roli. W kogo wcieli się Piotr Gąsowski?

SPRAWDŹ TO: Piotr Gąsowski jest jeszcze lepszy niż Michał Wiśniewski. Zabrał na wakacje matki swoich dzieci, powalające nagranie w sieci!

Piotr Gąsowski zmienia pracę?

Na oficjalnej stronie Telewizji Polsat opublikowano zaskakującą informację! Piotr Gąsowski wystąpi w nowym show Polsatu jako juror! Niedługo na antenie stacji zadebiutuje kulinarny program "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", w którym aktor oceniać będzie przygotowane przez uczestników dania. Jak sobie poradzi? Okazało się, że aktor fantastycznie czuje się w kuchni, a przyjaciele potwierdzają, że na gotowaniu zna się jak mało kto! Przypomnijmy, że Piotr Gąsowski był gościem specjalnym w jednym z odcinków innego kulinarnego show Polsatu - "Top Chef". Czy nowy program sprawi, że Gąsowski zniknie z "Twojej Twarzy"? Jak na razie nie ma takich informacji.

Family Food Fight. O czym jest program?

To nowa propozycja Telewizji Polsat. W maju ruszyły nagrania do programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki".

"Wspólne gotowanie to czas spędzony z najbliższymi, ukochane smaki z dzieciństwa, dużo powodów do radości i... wielkie wyzwanie. W końcu w każdej rodzinie jest tylko jeden słuszny przepis na pierogi" - czytamy.

Program opierał się będzie na pojedynku drużyn! Trzyosobowe grupy składać się będą z członków jednej rodziny. Zadaniem uczestników będzie gotowanie w nowych warunkach, pod ogromną presją czasu. Jak wiadomo - z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach - więc w programie nie zabraknie kłótni, zabawnych momentów oraz wielkich emocji. Na czym polegał będzie program? W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa zadania: wygranie pierwszego gwarantuje przywileje, natomiast drugiego - awans do dalszych etapów. Główna wygrana? 100 tys. złotych oraz tytuł "najlepiej gotującej rodziny w Polsce"!

SPRAWDŹ, KTO ZASIĄDZIE W JURY: Ewa Wachowicz ma nową pracę. Czeka ją trudne zadanie

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE